Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblgu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, douje, oburza, frustruje. Komunikacja, suba zdrowia, administracja, policja, suby miejskie, telekomunikacja, media, orodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekaj na Twoj konstruktywn krytyk, genialne pomysy i niezastpione rady. Gwarantujemy, e nikt Ci nie wysucha, ale bdziesz mg zasn w poczuciu, e nie przepucie okazji eby sprbowa naprawi wiat, a przynajmniej t jego czstk, w ktrej na co dzie mieszkamy. Pamitaj jednak, e wchodzisz na HP na wasne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj si z treci innych wypowiedzi i oce, czy jeste wystarczajco twardy/a eby wytrzyma ewentualne ataki internetowych frustratw lub nawet rzeczow krytyk.
Id do wtku: <---->
Akcja:  Lista wtkwNowy wtekSzukajZaloguj
Id do strony: <--<<...4243444546474849505152
Bieca strona: 52 z 52
Re: Uwaga to jest topic reklamowy w ktrym to topicu zamieszczam to co mam zamiar wypromowa a wiem e akurat to jest naprawd warto promowa poniewa to jest dobre i wielu si do tego przekonao a wic zapraszam was do...
Wysane przez: JASNO (82.160.24.---)
Data: 05 padziernika 2017 19:00

Gosowalicie ju ? [lp3.polskieradio.pl]

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg

Podwadny powinien przed obliczem przeoonego mie wygld lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszy przeoonego.

aosny starcze, pieniaczu, pamitaj e tacy jak ty yj krcej

Re: Uwaga to jest topic reklamowy w ktrym to topicu zamieszczam to co mam zamiar wypromowa a wiem e akurat to jest naprawd warto promowa poniewa to jest dobre i wielu si do tego przekonao a wic zapraszam was do...
Wysane przez: JASNO (---.play-internet.pl)
Data: 19 padziernika 2017 13:55

Zapraszam do oddawania gosw grinning smiley

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg

Podwadny powinien przed obliczem przeoonego mie wygld lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszy przeoonego.

Data: 26 padziernika 2017 19:33

gosowlibymy grinning smiley
Pozdrawiam i zachcam do oddania gosu na list przebojw w programie trzecim grinning smiley

Data: 16 listopada 2018 19:49

z Trjki zrobia si Trujka ale muzyka niezmiennie pikna oby te achudry szybko si z Polskiego Radia wyniosy bo przez te gwno ktre scz na falach eteru nie do e nie chce si sucha to ysiodechciewa
LP3 FOR EVER !!!

Wysane przez: rusikus (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 19 listopada 2018 23:34

musi si rzd zmieni, a to chyba nieprdko....

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTwu9hml8vvPam3s56n8WggysG0kfSabtCFufc6_zj2avDBdR_ZqQ

Uczciwo i Sprawiedliwo Ponad Wszystko!

Wysane przez: Margo (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 23 listopada 2018 10:00

No artystycznie to teraz nie jest za dobrze w naszym kraju. Chodzi mi o wszystkie festiwale itp. i chodzi mi tutaj o te niekomercyjne rzeczy i polski rynek artystyczny.

Wysane przez: irekom (---.e-wro.net.pl)
Data: 01 lutego 2019 14:41

Jesli to jestm temat reklamowy to ja bym chcia Wam poleci (bo warto!) salon internetowy z zegarkami [odczasudoczasu.pl] . Zobaczcie sobie, bo naprawd maj bardzo fajne promki czasami , a i zegarki dobre.

Data: 01 lutego 2019 16:06

irekom a twoim zdaniem zegarek do 500 to w co warto inwestowa ?

Data: 17 maja 2020 07:23

Wszystko co pikne kiedy si koczy.
Mylaem sobie co tam polityka, co tam rzdy, one mijaj a muzyka jest wieczna ale niestety jestem w bdzie muzyka skoczya si w pitkowy wieczr po 22 po zakoczeniu listy przebojw w programie trzecim w stacji zwanej od niedawna Trujk. Polskie media publiczne znalazy si pod panowaniem ekipy rzdzcej i zostay tub propagandow i jednym wielkim ciekiem inforamcyjno - hejterskim TVP nie ogldam od dawna bo mierzi mnie widok gb tych wszystkich ktre jak wiatr zawieje tak mwi, nie mogem patrze na te wszystkie paski informacyjne i lejcy, bo junie sczcy si, jad, kamstwo i nastawianie ludzi przeciwko ludziom. Zostaem przy radiu, ktre stao simoim oknem na wiat, gdzie teleciahejt, tebya propaganda ale zawsze mona byo liczy w midzyczasie na dobr, mdr muzyk z ciekawym komentarzem i podanw sposb nienachalny i przyjemny. Program trzeci Polskiego Radia a zwaszcza jego redakcja muzyczna daway mi ten luksus e mogem bypewien i spokojnie wczy audycj e bdzie si lamuzyczny mid na moje uszy. Do czasu przyjcia do wadzy obecnie nam panujcych ktrzy to krok po kroku, wsadzajc na stanowisko dyrektora i wpychajc do redakcji swoich zaufanych rozwalili mi moj odskoczni od codziennoci rozbili monolit ktrym byzesp redakcyjny i rozjechali walcem pikn instytucj. Najpierw byy zwolnienia, bez podania przyczyn a czasem jak podawano to byy one absurdalne, z dnia na dzie, mailem albo telefonicznie. Potem byy zmiany w ramwce, likwidowanie audycji, byem w stanie zrozumie to e idzie nowe e trzeba si dostosowa do rynku i suchacza ale coraz wicej suchaczy nie byo zadowolonych z faktu e ich ulubiona audycja nagle przestaje mie swoje miejsce na falach eteru. Wielu suchaczy tego radia jest z nim zwizanych od samego pocztku, wielu z nich wychowao si, potem swoje dzieci na Trjce i nagle z dnia na dzie ju nie mog cieszysi gosem swojego ulubionego redaktora a w zamian dostajjakie polityczny bekot albo religijne pieni. Przelanie czary goryczy nastpio w pitkowy wieczr kiedy to 1998 notowanie tej istniejcej od 1982 roku audycji muzycznej (ktr z samej nazwy zna wikszo polakw), to wanie notowanie zostao anulowane tylko dla tego e pierwsze miejsce zaj utwr ktry jest nie na rk wadzy a waciwie wadzy zgromadzonej w rkach jednego czowieka - "pana prezesa" Kazik Staszewski z zespoem Kult w utworze "Twj bl jest wikszy ni mj" wyraa si niepochlebnie o wizycie pana prezesa w dniu dziesitego kwietnia na cmentarzu gdzie mimo zakazu obowizujcego, wydanego przez premiera z powodu epidemii pojawisi w raz z ochron eby zoy kwiaty na grobie najbliszych. Kazik uzna to za objaw pychy i pogardy i to opisuje w swoim utworze. Do tego stopnia sowa piosenki rozjuszyy obz rzdzcy (znw mam na myli pana prezesa) i dyrektora - redaktora radiowej trjki e uniewani notowanie uzasadniajc to manipulacjami przy gosowaniu. Szanowni pastwo, drodzy czytelnicy powiem tym ktrzy nie znali redaktora Niedwieckiego, ktry w tym dniu prowadzi audycj, jak i caego teamu z redakcji muzycznej e takie stwierdzenie jest jak policzek wymierzony tyme ludziom, ktrzy powicali cae swoje radiowe ycie muzyce a szczeglnie redaktor Niedwiecki ktry zapocztkowa List Przebojw w programie trzecim nie pozwoli by sobie ani innym na manipulacj. Redaktor Niedwiecki po tych zajciu odszed z "trujki" co jest dla mnie zrozumiae nie moe patrze jak niszczy sidzieo jego ycia i jak manipuluje si muzyk. Myl e to nie ostatnie odejcie z radia, bo tam junie ma muzyki tam jest polityka. Z niecierpliwoci czekam a zagra w odbiorniku nowa inicjatywa ktrtworz w wikszoci redaktorzy ktrzy odeszli z Trjki czyli Magda Jethon, Wojciech Mann, Jerzy Sosnowski, Fisz, Wojciech Waglewski, Magorzata Maliborska, Anna Krakowska, Joanna Koaczkowska, Piotr Bukartyk, Kuba Badach i wielu innych. Radio Nowy wiat, wedug zapewnie kierownictwa bdzie si zajmowao promowaniem kultury i muzyki, dla politykw - jak zapewniajmiejsca nie bdzie a o sprawach zwizanych z gospodark czy innymi wanymi sprawami zajmsi i rozmawiabd eksperci. Radio to powstaje dziki zbirce spoecznej w serwisie patronite. skala i tempo zbieranych pienidzy zaskoczya wszystkich, pienidze te potrzebne sna start i na uniezalenienie si od nieprzychylnych rzdw czy jakichkolwiek rzdw eby mona byo tworzy radio rzetelne, bezstronne, skierowane do suchacza i dopasowane do suchacza bez narzucania treci. Z Trjk egnam si na zawsze, a przynajmniej do czasu kiedy znw zacznie tam si gradla ludzi a nie dla prezesw, Moja nowa nadzieja to Radio Nowy wiat.

Wysane przez: Rycho (---.dynamic-2-waw-k-2-1-0.vectranet.pl)
Data: 17 maja 2020 19:21

Dzisiaj imieniny Weroniki
czyby prezent imieninowy Prezes zrobi ?
Przeczyta wpis J. bezcenne smoking smiley

Data: 17 maja 2020 20:31

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/98174597_231810328117745_4599596299669471232_o.jpg?_nc_cat=105&_nc_sid=110474&_nc_ohc=o87sVmDs_hEAX9gLXTh&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=7e0d79584f0c6a545985a22decc413bb&oe=5EE6E7BB

Data: 17 maja 2020 21:24

Trzeba PRZECZYTA od dechy do dechy
Dla zachty cytat:
- Marek Niedzwiedzki - ktrego audycje take lubiem- bra w latach 90tych 20 ty z za 3 miejsce na licie przebojw trjki....

[www.facebook.com]

Tomaldo Banjo z fb

Zacz si wielki lament poniewa Trojka przeprosia oficjalnie, e w gosowaniu listy przebojw Trjki wzia udzia piosenka spoza listy. Odbio wic szambo.... Pojawiy si informacje jak to "biedny Niedwiedzki" zosta zwolniony z Trojki , i kilku innych....Jak to Wojtek Man musia odej..... Oczywicie wszystkiemu jest winny Kaczor - no bo przecie Kaczor to chopiec do bicia w Polsce. Pozwolicie moi drodzy, e si odnios do tego - zupenie APOLITYCZNIE poniewa akurat rynek muzyczny znam od podszewki i wiem, e nie by nigdy powizany bezporednio z polityk. Niestety by bardziej skorumpowany ni mylicie.. Rynek muzyczny siedzi w kieszeniach wielkich firm fonograficznych. Na rynku najwikszym graczem jest SONY MUSIC POLSKA - bdca czci wielkiej korporacji jak jest SONY, ktra to jest malek czci WARNER BROS. Mniejsi gracze niegdy to POMATON, UNIVERSAL,Inne wyparem z pamici. Zanim wic przejd do TRJKI to kilka sw o nich. Ot w latach 90-tych i pocztku lat dwutysicznych graem na maych i rednich scenach w Polsce. Mielimy zesp, wietnych muzykw , dobry repertuar autorski, dobr managerk. Zesp to Antyquariat. Nasza muzyka si sprzedawaa, na koncertach same sukcesy, fani i wywiady w niekomercyjnych stacjach telewizyjnych i radiowych. Pojawialimy si systematycznie w mniejszych rozgoniach radiowych i ldowalimy na listach przebojw, Jednak nie byo moliwoci dostania si do jakiejkolwiek rozgoni oglnopolskiej... Dlaczego? Poniewa otrzymalimy informacj BEZPOREDNI: TO KOSZTUJE! Dlaczego kosztuje? To wyjaniam. Firmy fonograficzne na pocztku miesica dostarczaj dysk z muzyk i kolejnoci w jakiej naley go odtwarza.( moecie sprawdzi podczas pandemii - kolejno jest ta sama w cyklach dobowych , dwudomowych lub tygodniowych- zaley od rozgoni - tak jest do dzisiaj) (Jak wracaem z angielskiego w rody to jakbym mia dejavu ) Pac za to sumy ktre sprawiaj, e rozgonia radiowa nie upada - poniewa z samych reklam radio nie wyyje. Co z tego maj Firmy Fonograficzne? Firmy te wydaj pyty na ktrych zarabiaj, robi promocje zespoom i solistom, z ktrymi maja podpisan umow o wydanie pyty.. Paca za studio, kolosalne pienidze lduj w teledyski i ich publikacj , nastpnie pac rozgoniom radiowym po to ebymy posuchali jakiego utworu 1000 razy. Po 1000 odsucha nawet pierdnicie do mikrofonu brzmi znajomo..i czowiek ma z tym dwikiem wspomnienia. Pami muzyczna sprawia bowiem, e jak suchasz muzyki to pojawiaj Ci si obrazy z okresu kiedy suchae tego wczeniej. To si nazywa inteligencja muzyczna zapamitywania. Co si dzieje dalej? Idziesz i kupujesz tak pyt.....Biznes si firmom zwraca i procentuje. Przecitny suchacz nie jest w stanie oceni jakoci artystycznej utworu....on go zna lub nie. Jak nie zna to z niczym mu si nie kojarzy - chce posucha czego co przywoa mu fajne wspomnienia. Dlatego na imprezach do DJw podchodz ludzie i prosz o jaki konkretny kawaek. Ta maszyna muzyczna pracuje w Polsce odkd pojawiy si firmy fonograficzne - czyli dla mnie od zawsze. I tak dla przykadu: Justyna Steczkowska kosztowaa w pierwszym rzucie firm POMATON 12 mln z - i pyta : "Dziewczyna Szamana" oraz usadowienie jej w Eurowizji. Okazaa si klap 17 miejsce w Eurowizji i pyty si nie sprzedaway. Zatem Pomaton zatrudni Grzegorza Cichowskiego ( REPUBLIKA), ktry napisa pod ni i zaaranowa pyt "OKO za OKO" - wybecylowali kolejne 10 milionw i Steczkowska staa si gwiazd. Sprzeday si i nowe pyty i z sentymentu ludzie kupili te , ktre nie zeszy wczeniej. Pomaton Kas odzyska z wielka nawizk z jej koncertw, pyt oraz praw autorskich ktre na jaki okres byy sprzedane lub cakowicie - nie znam szczegw. Dzisiaj mao kto o tym wie a autor tekstu utwory jest uwaga : NIEZNANY!!!" Wierzycie w to? Wojtkowi Cichockiemu pozwolono w jej teledysku zagra na flecie winking smiley . .p. Cichocki by wietnym kompozytorem i autorem muzyki oraz tekstw. Reasumujc Zesp, ktry ma przebj - zarabia. Zesp ktry prbuje si przebi - musi zabiega o wzgldyfirm fonograficznych lub rozgoni eby chciay wyemitowa utwr... I TO NIE JEST TAK E IDZIESZ DO RADIA I PAN MWI ___OJ SUPER MUZA _ PUCIMY J.... On mwi tak: Jest potencja..jest.... moe nawet duy. Ale nie moemy tego puci bo mamy umowy..... ( Nieoficjalnie dowiadujesz si od niego, e umowy mozna obej ale musisz pooy kopert) Teraz wam powiem co co was jeszcze bardziej wkurzy. Marek Niedzwiedzki - ktrego audycje take lubiem- bra w latach 90tych 20 ty z za 3 miejsce na licie przebojw trjki. O tak propozycj si otar w latach 80tych zesp JEEP, CYTRUS w latach 2000 nych Antyquariat. I to moemy udowodni. Wszyscy muzycy w Polsce to wiedz i do tej pory nikt z tym nie zrobi porzdku. O nim mog napisa bo wiem z PIERWSZEJ RKI. Nic nie jest w stanie mi zrobi nawet przed sdem bo mu wycign kolegw z innych kapel ktre zapaciy lub jak my nie zapaciy. Takich redaktorw byo FULL w Polsce. Gdzie si nie ruszye. Za kady festiwal trzeba byo da kas jak nie byle pod skrzydami firmy fonograficznej. Jak bye - interesy zaatwiaa firma fonograficzna. Podpisanie umowy z Firma Fonograficzna to albo albo dawanie d....y komu albo granie za grosze przez 5 lat, albo firma stopowaa ZESPӣ czyli nie wydawali pyt a w cigu 5 lat i nie mogli zagra adnego koncertu bez ich zgody. Mgbym podawa wiele przykadw ...w Trjmiecie by wietny zesp CREW, Zesp CREW podpisa niefortunnie umow z SONY ( 50 stron maym drukiem) - byli uczciwi wic dzisiaj o nich nikt nie pamita. Natomiast ich kompozycje gitarowe pojawiy si dziwnym trafem na pycie ONA - ktry o kilka dni wczeniej wyda pyt. Tez w SMP.... ciekawe prawda? Jakie powizanie mia Grzegorz Skawiski z Prezesem SMP - nie mog napisa poniewa rodowiska LGBT zarzuca mnie homofobi a ja nie jestem homofobem. Festiwal w Opolu - kasa ( koperta - apwka). Mrgowo- , , ... Prezes Polskiego Stowarzyszenia Muzyki Country - Korneliusz Pacuda - rzdzi Mrgowem i swoimi audycjami. Jak by konkurs ( Przepustka do Mrgowa ) nominujcy zwycizc do wystpu na duej scenie - wystpilimy z kolegami z trzech trjmiejskich zespow shantowych - Trzy Majtki - Shantymentalni i Brygada Sindbada.... Miasto Mrgowo byo patronem. - wygralimy ! Rok Pniej zmieni si organizator. Pojawi si Korneliusz Paskuda ( jak ja go nazywam.) i telewizja - Wygra najgorszy zesp festiwalu - jedenasty, przyjty nieregulaminowo uwaga - w dniu konkursu. Korneliusz osobicie wychwala zwycizce akcentujc gitarzyst i jego "nowoczesne brzmienie" . Kornel mieje si wszystkim w twarz po 40 latach zarzdzania Polskim Stowarzyszeniem Muzyki Country i myli e wszyscy mamy drewniane uszy jak on. Wyjaniam- Gitara modzieca bya NIENASTROJONA! Chopak przy pociganiu strun przeciga dwiki za wysoko i zawisa na jakim wiertonie, a cao utopi w pogosie jakby gra w katedrze. Fasze i jazgot potworny( a mi byo al ich wystpu bo ludzie si rozchodzili) z muzyk COUNTRY nie majcy nic wsplnego!. Bardzo nowoczesne brzmienie - wrcz niespotykane.. ha ha ha. Wystp masakra..... ale zesp dosta nominacj do wystpu w Mrgowie na gwnej scenie. . Ludzie si rozeszli do domw a wieczorem nikt juz o zwycizcy nie pamita, Drc temat wrd znajomych muzykw byskawicznie dowiedziaem si e gitarzyst by syn kochanicy Kornela... .... Mona? Mona.... I teraz poparzcie jak wyglda rynek muzyczny w Polsce.... Nie PIS go ksztatuje, NIE PO ani SLD... To skorumpowana klika poklepujca si po plecach od kilkudziesiciu lat. Dlatego mamy taki szajs w radiu. W POLSCE WSZYSTKO KUPI!!!! Tak si o nas mwi! Jak wjedasz do Niemiec to nagle pojawia si wietna muzyka w radiu.... wracasz do Polski i po miniciu linii z Szczecina wyczasz radio bo nie da si tego sucha.... I to mamy na wszystkich stacjach. Jakie idiotyczne konkursy wylij sms - wybierz ****ny sejf ,,,, "powiedz kto jest naszym gociem", czy " zapiewaj najlepiej jak potrafisz piosenk sza dzieweczka do laseczka" ... a wygrasz chusteczk do nosa. Gry hazardowe. Wysyasz sms gosujc na listy przebojw a oni maja je zaplanowane na kwarta do przodu. Planuj , dziel si miedzy sob bo chc sprzeda swoje produkty. adne gosowanie smsowe nie ma wpywu na list - a w Trjce to ju na 100% nie ma i nigdy nie miao. Jak nikt nie zapaci to Niedwiecki puszcza zagraniczne evergreeny, ktre byy wiarygodne. Jeli wic z Trjki odchodz "gwne gwiazdy" decydujce o kolejnoci na polskich listach przebojw jak Niedwiecki , Man, , i wielu innych. Jeli Trjka zaczyna przeprasza za to e w gosowaniu wzi utwr spoza listy.....( TEGO W YCIU NIE SYSZAEM!!!!!! cho korupcja bya i jest do dnia dzisiejszego jeszcze ) to znaczy e KTO IM SIE DOBRA W KOCU DO DUPY! i przepraszam e uyem dosadnego sowa ale DLACZEGO K>>>>A DOPIERO TERAZ ????? Kiedy ja ju na scen nie wrc ...moja modo spdzona na graniu dla idei bez moliwoci sprawiedliwego dostanie si na oglnopolskie listy przebojw- bo na naszych Trjmiejskich bylimy! - a tym samym robienia kariery muzycznej zostaa zaprzepaszczona przez tych i innych drani. ....rzucam to pod nogi takim gnojom jak Niedwiecki , Mann, Pieregorlka, i innych ciulw, ktrych nazwiska wyparem z pamie. Slawek Piec przypomnij kilka bo Ty wicej pamitasz. Wszystkim tym , ktrzy dobrnli do koca mojej przydugiej wypowiedzi polecam film "NAKRCENI' obnaajcy korupcje w showbisnesie polskim na przykadzie jednego festiwalu - OPOLE.... Niestety - nie suchacie tego co jest dobre w Polsce tylko tego co chc sprzeda firmy fonograficzne. Jak to dziaa ju wiecie. Dlatego SPOTIFY wypiera dzisiaj radio w Polsce! Suchasz bo czego chcesz. SPOTIFY moe sprawi e due rozgonie radiowe bd musiay zacz si liczy z gustem suchaczy.

Data: 18 maja 2020 17:40

o prosz, przebudzisi pisowski troll, co prezio zwieracze poluni i masz moliwo napisa cokolwiek, super niedugo bdzie sra pod siebie ze strachu i przy okazji osra wszystkich dookoa ten twj guru a teraz wkadaj z powrotem paluszek tam gdzie go preziowi trzymae bo zaczyna tskni

Wysane przez: Rycho (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 19 maja 2020 13:22

Radiowa Trjka opublikowaa nagranie, na ktrym pokazuje na czym polegaa manipulacja w ostatnim wydaniu listy przebojw programu Trzeciego.
Jedziemy po kolei:
1/ Suchacze gosuj na utwory zaproponowane przez Radio.
W tym gosowaniu:
"Wojownik z Mioci" mia 1487 gosw
"Twj bl jest lepszy ni mj" 1157 gosw
2/ Moderator sprawdza, czy nie gosoway boty, czy jaki go to nie fejk i odrzuca takie gosy.
Po takiej operacji ilo uniewanionych gosw wygldaa tak:
"Wojownik z Mioci" uniewaniono 101 gosw
"Twj bl jest lepszy ni mj" uniewaniono 53 gosy
3/ Wyniki ostateczne po odjciu niezaliczonych gosw:
Wygrywa:
- Kazika "Twj bl jest lepszy ni mj" z iloci 1104 gosy
- "Wojownik z Mioci" lduje na 6 miejscu z iloci 1386 gosw czyli o 282 gosy wicej ni Kazik
Jakie pytania jeszcze....??????
Aha, zapomniabym:
- Tylko w cigu ostatnich 20 wyda, a 16 razy moderator dokonywa rcznej ingerencji ju po etapie odjcia gosw uznanych za faszywe. Czyli ostatnie 20 wyda listy to bya zwyka ciema.
Teraz widzicie jakie to byo szambo??
Wierzycie jeszcze w jakie gosowania internetowe czy SMSowe?? Miego dnia
rdo [tiny.pl]

Data: 19 maja 2020 18:13

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/97996317_1626773944167541_2328313921624080384_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_sid=110474&_nc_ohc=IBp-T5_1Dd8AX_fv7nI&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=98ff539d6a4e9e414bd6c979d0ca1629&oe=5EEB85CC

Wysane przez: kar (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 20 maja 2020 06:03

Rycho, jakby nie ocenia wadzy pisowskiej, to dziwne jest take to, e w dzisiejszych czasach krzyczy si do posw wybranych w wolnych wyborach - bdziesz siedzia, bdziesz siedziaa, a takiego Jaruzelskiego czy Kiszczaka, oprawcw z prawdziwego zdarzenia, uwaa si za ludzi honoru. Tym bardziej jest to dziwne, kiedy tzw. suweren wybiera ich w kolejnych wyborach.

Wysane przez: Rycho (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 21 maja 2020 09:53

kar a ju najwiksz enad dla mnie jest to :

https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/98194417_10217225009042662_2445284177654841344_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=yE1R_on67lIAX_4BIEY&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=bb3478933193d3f79e40ba44e1c40378&oe=5EEAECD5

Wysane przez: Karolina-1 (---.static.chello.pl)
Data: 26 maja 2020 00:05

Zapraszamy wszystkich, ktrzy potrzebuja wiz
wizy: [wizaserwis.pl]
legalizacje [wizaserwis.pl]

Id do strony: <--<<...4243444546474849505152
Bieca strona: 52 z 52

Akcja: ForaLista wtkwSzukajZaloguj
Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, e tylko zarejestrowane osoby mog pisa na tym forum.
This forum powered by Phorum.