Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
A ja pomimo narzekan wszystkich elblążan na tej st
Wysłane przez: Kanon (---)
Data: 05 lipca 2000 00:00

A ja pomimo narzekan wszystkich elblążan na tej stronie chciałbym ponownie pozdrowić "from za blokiem squad" i pogratulowac co poniektórym dostania się na studia , a są to :<br>
Kucia - UG filologia germańska ( tak trzymaj ), Sejmik - WSM nawigacja oraz informatyka na UG (pewnie zostanie na informatyce), oraz reszcie chlopaków chociaż jeszcze nie wiadomo czy się podostawali ale wierze w nich. No to wszystko a i jeszcze żeby mnie przyjeli na Polibude smiling smiley)) . Fajnie jest internet mam 24h/dobe także się nie martwie o rachunki. A apropos rachunków to ja może też ponarzekam na TP s.a. .A więc jak myśle większość ludzi sądze że TP ma monopol na polskim rynku i skutecznie blokuje rozwój mniejszym firmom czego oczywiście nasz rząd nie widzi . Ale mniejsza z tym, są wakacje więc zrelaksujmy się a poza tym życie jest piękne i gdyby rozwodzić się nad takimi problemami jak rząd czy TP s.a. to by nam ono mineło w stresie i innych skutkach ubocznych . <br>
Słonecznych (czyt. nie takich jak dzisiaj) i bezpiecznych wakacji życzy Wam (wcale nie taka zła jak sądzi 80% staruszek) mlodzież z elbląskiej dzielnicy "Jar" . From za blokiem squad rulezzzz



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.