Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony: <--1234-->
Bieżąca strona: 3 z 4
Re: Przykład... Jak pisać wnioski
Wysłane przez: bear_41 (---.29.83.220.threembb.co.uk)
Data: 17 września 2011 09:13

A u mnie na wsi to ludzie dzielili sie na wiecej grup pomimo ze wszyscy chodzili do społdzielni po chleb i do koscioła.

Ale każdy był" inteligjentny" na swoja miarę.

Ci którzy mieli nalepszy "olej" w mozgownicy patrzyli z rezerwa na tych ktorzy łazili po domach oferujac "matki boskie ze swieta woda z samego Jordanu" i "Jezuski jak zywe drukowane w samym Rzymie w amerykanckim trojwymiarze" oraz na to co podawała owczesna telewizja w dzienniku ogladanym w radzieckim Rubinie( luksusowy telewizor z zainstalowana bomba o opoznionym zapłonie) .
swojej

Kazdy miał kupę roboty ale kazdy sobie pomagał nikt nie patrzył na tych mniej ineligjentnych z drwina w oczach a raczej jesli trzeba było wytłumaczyło co chodzi...albo dał sobie spokój.


Była równiez owczesna oficjalna wiejska inteligencja...Bibliotekarka , sklepowa, listonosz , czyli sztuk 3 i przedstawiciel wladzy czyli sołtys...

Smieliśmy sie po cichu z naszej inteligencji jak wpadła na jakiś nowy szatanski plan . Jak trzeba było załatwilismy ich obsmiechem na cacy . i wszystko szło dalej po " naszemu " Na wsi nie lubi sie przemądrzałych mocnych liderów.

Dobry wiejski lider mówi głosem całej wsi . Swój zaś zostawia zaś przed sienią jak zostawia sie gumiaki (kiedy wchodzisz do domu po obrzadku) .....

i tyle w tym temacie... smoking smiley

" Satrapa Atrapa i Fajtłapa "

Re: Przykład... Jak pisać wnioski
Wysłane przez: bear_41 (---.28.222.239.threembb.co.uk)
Data: 17 września 2011 10:21

bb888bb Napisał(a):
-------------------------------------------------------

> Sorry , że tak personalnie , akurat o was... ale
> pozostali to zbyt tępe maczety słowne . .......... (et cetera cetera)........
.............. Tak , tak... myslę tu o nijakim /bez wyrazu , zeby
> nie mylić z niejakim / adminie i tobie leeloo


A ja nie obiecuję do p. autorytetu Bartoszewskiego
> zwracać się " profesorze " thumbs down
>
>
> Dziękuję tongue sticking out smiley

Dziekuję Ci 2x "b" i 3 ósemki oraz 2 x "b"w imieniu reszty za uznanie oraz za kaganek wiedzy który ma za zadanie rozświetlać mroki niewiedzy na hp i poprowadzić własciwa droga lemingów admina drinking smiley

Pozwole sobie za to na mała osobistą dygresję smiling smiley

Nie interesuje mnie wcale jak sie bedziesz zwracać do nieutyułowanego prof.Bartoszewskiego lub o.ks.Rydzyka ani nawet do Prezesa J.Kaczynskiego . To twoja osobista sprawa, tak samo jak moja do kogo i jak sie zwracam . smiling smiley

" Satrapa Atrapa i Fajtłapa "



Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2011-09-17 10:25 przez bear_41.

Re: Przykład... Jak pisać wnioski
Wysłane przez: wer... (---.dynamic.chello.pl)
Data: 17 września 2011 11:14

i kontynuując myśl Miśka

"To twoja osobista sprawa, tak samo jak moja do kogo i jak sie zwracam"

tak profesora czy nie profesora Bartoszewskiego wyrażanie swoich prywatnych opinii w Niemczech czy Izraelu będąc w tym czasie przedstawicielem CAŁEGO NARODU przestaje być wyłącznie jego osobistą sprawą smiling smiley

##########################

http://thumbpress.com/wp-content/uploads/2012/01/Everyday-i-am-trollining-222x150.jpg



Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2011-09-17 11:15 przez wer....

Re: Przykład... Jak pisać wnioski
Wysłane przez: bear_41 (---.28.247.113.threembb.co.uk)
Data: 17 września 2011 15:22

Jacek , dzieki Bogu do kogo w jaki sposób sie zwracamy pozostaje nadal osobistą prywatną sprawą każdego człowieka

i niepotrzebne do tego żadne ustawy czy inne regulacje prawne.

Ale skoro zaczynamy sie uzewnetrzniac kto kogo i jak nazywa , to ja niestety idąc twoim tropem i BB

nie moge nazwać ksiedzem czy zakonnikiem o.ks Rydzyka pomimo funkcji jaka posiada czy tego ze jest członkiem zakonu oo.Redemptorystów. Choć na bank ma napewno na to "papier"

A dlaczego ?

Śluby zakonne oraz świecenia kapłanskie zawieraja w swej tresci takie cechy ktorych zdecydowanie nie posiada o.ks.Rydzyk .

A gdy tylko zmieni sie w ksiedza z powołania wtedy z ochota przystąpie do spowiedzi za jego posrednictwem smiling smiley

" Satrapa Atrapa i Fajtłapa "

Re: Przykład... Jak pisać wnioski
Wysłane przez: wer... (---.dynamic.chello.pl)
Data: 17 września 2011 16:26

co ma do tego Rydzyk ?

co tu porównujesz ?

jakiś tam cwaniaczek , który niewątpliwie jest księdzem lecz nie wykonuje tej posługi w należyty sposób , setki innych wykonują za niego z nawiązką...

ja Cię pytam o Bartoszewskiego, który szczerze mówiąc wisi mi czy jest czy nie jest profesorem ale nie wisi mi jaką krzywdę wyrządza swoim paplaniem naszemu krajowi na świecie !!!!!!!

##########################

http://thumbpress.com/wp-content/uploads/2012/01/Everyday-i-am-trollining-222x150.jpg

Re: Przykład... Jak pisać wnioski
Wysłane przez: BadMan (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 17 września 2011 16:35

wer... Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> co ma do tego Rydzyk ?
> co tu porównujesz ?
> jakiś tam cwaniaczek , który niewątpliwie jest
> księdzem lecz nie wykonuje tej posługi w należyty
> sposób , setki innych wykonują za niego z nawiązką...

thumbs up

Re: Przykład... Jak pisać wnioski
Wysłane przez: bear_41 (---.29.234.35.threembb.co.uk)
Data: 17 września 2011 16:57

wer... Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> co ma do tego Rydzyk ?
>
> co tu porównujesz ?
>
> jakiś tam cwaniaczek , który niewątpliwie jest
> księdzem lecz nie wykonuje tej posługi w należyty
> sposób , setki innych wykonują za niego z
> nawiązką...
>
> ja Cię pytam o Bartoszewskiego, który szczerze
> mówiąc wisi mi czy jest czy nie jest profesorem
> ale nie wisi mi jaką krzywdę wyrządza swoim
> paplaniem naszemu krajowi na świecie !!!!!!!


a tenże Rydzyk ma sie do Bartoszeskiego tak jak sroka do do kulawego gawrona .
To jest ptak i ten drugi też ptaksmiling smiley

obydwoje siedza wysoko na gałezi i głosny robia wrzask który na uszy szkodzismiling smiley

" Satrapa Atrapa i Fajtłapa "

Re: Przykład... Jak pisać wnioski
Wysłane przez: bb888bb (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 19 września 2011 23:44

deepbaze Napisał(a):
-------------------------------------------------------

> Bubel bydłem byłaś od dawna i bydłem pozostaniesz
> taka twoja natura razem z Szanownym Panem
> Małżonkiem. Nic się przez lata nie zmieniło i jak
> widać już nie zmieni. Tyle w temacie.
> Proszę bardzo tongue sticking out smiley

Z twoją orientacją musi być coś nie w porządku -i wcale nie mam na myśli bydlęcej orientacji politycznej thumbs up smiley.
Może jestem kobietom , a może mężczyzną... Dręcz się .
Ale twój jad wypowiedzi świadczy , że kobiet nie tolerujesz eye popping smiley
W społeczeństwie i miejsce dla takich jak ty też się znajdzie , tylko nie musisz , aż tak barwnie tego pokazywać .
A może ty mnie zaczepisz jako faceta ? thumbs up smiley
Też marne szanse bo cuchniesz mi jadem hipokryzji .
Sorry , ze spytam - ta twoja agresja to na tle lękowym , a może abstynencja seksualna ci uderza do głowy ? Na początek zmień odżywki i partnera

Bóg stworzył mężczyznę i rzekł: daje ci mózg oraz penisa i tylko tyle krwi by mogło działać jedno z nich! - U ciebie zesztywniało jedno i drugie thumbs up smiley thumbs up smileythumbs up smiley

Re: Przykład... Jak pisać wnioski
Wysłane przez: bb888bb (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 20 września 2011 21:31

Pewnie znacie ten fragment życiorysu " polskiego autorytetu moralnego " wg PO bez cenzury na potrzeby krystalicznej biografii thumbs up smiley

Gdy wybuchła wojna Władysław Bartoszewski miał 17 lat. 19 września 1940 został zatrzymany na Żoliborzu w masowej obławie zorganizowanej przez hitlerowców. Przypadkowo dostał się do Oświęcimia, był w tym samym transporcie co Witold Pilecki - ten sam - www.rotmistrzpileck .pl
któremu kapituła Orderu Orła Białego przyznała to odznaczenie , a swój sprzeciw, bez podania przyczyn, zgłosił, będący wówczas jej członkiem, Władysław Bartoszewski.
Od 22 września 1940 został więźniem niemieckiego obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau (Auschwitz I, numer obozowy 4427).
Zwolniony z Oświęcimia po kilku miesiącach - 8 kwietnia 1941, co było wydarzeniem niespotykanym.Według Bartoszewskiego zwolnienie zawdzięcza przyjaciołom z Polskiego Czerwonego Krzyża, oficjalnym powodem był zły stan zdrowia. Nieoficjalnie zwolnienie przypisywano stawiennictwu siostry Bartoszewskiego, która kolaborowała z Niemcami, nawet wyszła za mąż za SSmana.
Jednak według relacji prof. Miry Modelskiej-Creech z Georgetown University w Waszyngtonie, pracownika administracji białego domu, istnieje świadek, który przeżył Oświęcim i twierdzi, że Bartoszewski był kolaborantem.
Świadek opowiadał, że spotkał się z Bartoszewskim w Oświęcimu, znał m.in, szczegóły na temat wykształcenia Bartoszewskiego. Twierdził, że za sprawą Bartoszewskiego i 14 innych donosicieli, którzy opuścili Oświęcim (notabene pociągiem pierwszej klasy) zlikwidowano 21 wysokich rangą AKowców. Ów świadek jest przekonany, że Bartoszewski był konfidentem.

[www.youtube.com]

Tłumaczenie, że go zwolnili ze względów zdrowotnych wydaje się co najmniej podejrzane. Bartoszewski niemal natychmiastowo po wyjściu z Oświęcimia został wzięty do struktur konspiracyjnych.
Jest to sytuacja nie do pomyślenia, taki człowiek był zbyt podejrzany, tacy ludzi mogli być pod obserwacja, dla konspiracji to zbyt duże ryzyko...
Bartoszewski prawdopodobnie albo zataił ten niewygodny fakt, albo został wciągnięty do konspiracji z pomocą niemieckiej agentury.
W tym czasie niemiecka agentura była niezwykle rozwiniętą. Dzisiaj milczy się o tej niechlubnej przeszłości. Hasło Grupa 13 nikomu nic nie mówi podobnie jak ŻGW, dla której pracowały tysiące żydowskich agentów.
Żagiew czyli Żydowska Gwardia Wolności działała nie tylko w getcie warszawskim, a w całej Warszawie, służyła do infiltrowania żydowskich i polskich organizacji podziemnych, w tym niosących pomoc Żydom. Niemcy wyposażali swoich żydowskich agentów także w broń! Agenci mieli za zadanie udawać, że szukają pomocy, a gdy znaleźli Polaków, którzy im ją zaoferowali, po prostu donosili na nich skazując ich i tym samym często ich rodziny na śmierć.
ŻGW zajmowała się także szmalcownictwem tropiąc i wydając Niemcom Żydów ukrywających się w tzw. aryjskiej części Warszawy.Podobnych organizacji było wiele, w różnych miastach, jednak największe znaczenie miały Judenraty, bez których holocaust nie udałby się, Judenraty wyjątkowo gorliwie pomagały Niemcom mordować własny naród.
Za autentycznością przemawiają ( jeszcze ) żyjący świadkowie tamtych wydarzeń.... Żałośnie brzmią w ustach jego zwolenników słowa " nie ważne , bo to jest profesor autorytet " !!!!

Re: Przykład... Jak pisać wnioski
Wysłane przez: Karmazyn (---.anonymouse.org)
Data: 20 września 2011 21:40

Sama to wymyśliłaś czy skorzystałaś z autorytetu Kobylańskiego, Rydzyka czy innego Kaczyńskiego? Może zacznij od podania źródła: "zalezna.od.pis.pl" grinning smiley

http://img.photobucket.com/albums/v689/lero_y/150x150.gifhttp://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQctLMmW45TmOmxauycFZXqe32f-vJ8vjwYSIq9bDHAXCXtBsgv

***********************
Bellum omnium contra omnes!

Re: Przykład... Jak pisać wnioski
Wysłane przez: bb888bb (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 20 września 2011 21:48

Jak zapewne wiesz ...thumbs up smiley ... życiorysów się nie wymyśla thumbs up smiley
Po prostu nauczono mnie myśleć , żebym wiedziała jak i gdzie szukać grinning smiley
Więc myślę.... i widzę , to czego być moze jeszcze ty nie dojrzałeś .

Re: Przykład... Jak pisać wnioski
Wysłane przez: Karmazyn (---.anonymouse.org)
Data: 20 września 2011 22:04

Tzn. myślisz, że myślisz? grinning smiley

bb888bb Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Jak zapewne wiesz ...thumbs up smiley ... życiorysów się nie
> wymyśla thumbs up smiley
> Po prostu nauczono mnie myśleć , żebym wiedziała
> jak i gdzie szukać grinning smiley
> Więc myślę.... i widzę , to czego być moze jeszcze
> ty nie dojrzałeś .

http://img.photobucket.com/albums/v689/lero_y/150x150.gifhttp://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQctLMmW45TmOmxauycFZXqe32f-vJ8vjwYSIq9bDHAXCXtBsgv

***********************
Bellum omnium contra omnes!

Re: Przykład... Jak pisać wnioski
Wysłane przez: bb888bb (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 20 września 2011 22:10

Wow... Sądząc po tym co i jak piszesz , to masz twarzyczkę do której żaden rozumek nie jest dołączony. Pomimo... tak myślę thumbs up smiley- zaawansowanego rocznika, nadal masz mikro aspiracje... a to przekłada sie na to , ze po otwarciu przez ciebie buzi wniosek jest jeden - gdyby głupota mogła latać, to ty fruwałabyś bez wysiłku (poziom wiedzy jest milczeniem) thumbs up smiley

Re: Przykład... Jak pisać wnioski
Wysłane przez: Karmazyn (---.anonymouse.org)
Data: 20 września 2011 22:22

BRAWO JASIU!
No to teraz pora na podsumowanie twojego poziomu:
1) ocena za udzielanie odpowiedzi na pytania - jak każdy PiSowiec - 0pkt!,
2) merytoryczny poziom wypowiedzi opiera się na wymysłach gazety wolskiej, bezkrytycznie przyjmowanej jako wyrocznia prawdy objawionej - 0pkt!,
3) sposób klecenia zdań i sens wypowiedzi przywodzą na myśl świeżo upieczonego schizofrenika - 0pkt!

Mam wymieniać dalej, panie klapku? O takich jak ty mawia się dno i 5 metrów szlamu. O tobie konkretnie - szlam intelektualny. grinning smiley
Spływaj człowieczku o nikczemnym IQ!

PS
Nie bierz tego do siebie. Pokaż że jesteś twardy jak Błaszczak i prawda oraz pytania spływają po tobie jak nomen omen, po kaczce smiling bouncing smiley



bb888bb Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Wow... Sądząc po tym co i jak piszesz , to masz
> twarzyczkę do której żaden rozumek nie jest
> dołączony. Pomimo... tak myślę thumbs up smiley-
> zaawansowanego rocznika, nadal masz mikro
> aspiracje... a to przekłada sie na to , ze po
> otwarciu przez ciebie buzi wniosek jest jeden -
> gdyby głupota mogła latać, to ty fruwałabyś bez
> wysiłku (poziom wiedzy jest milczeniem) thumbs up smiley

http://img.photobucket.com/albums/v689/lero_y/150x150.gifhttp://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQctLMmW45TmOmxauycFZXqe32f-vJ8vjwYSIq9bDHAXCXtBsgv

***********************
Bellum omnium contra omnes!



Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2011-09-20 22:24 przez Karmazyn.

Re: Przykład... Jak pisać wnioski
Wysłane przez: bb888bb (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 20 września 2011 22:30

Karmazyn... rybi móżdżku... Budzisz we mnie absmak thumbs down
I... nie zabieraj się już za myślenie , bo ci to nie wychodzi thumbs up smiley

Re: Przykład... Jak pisać wnioski
Wysłane przez: Karmazyn (---.anonymouse.org)
Data: 20 września 2011 22:32

Widzisz, tobie w ogóle nic nie wychodzi i jeszcze całe życie wszyscy cię olewają smoking smiley

http://img.photobucket.com/albums/v689/lero_y/150x150.gifhttp://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQctLMmW45TmOmxauycFZXqe32f-vJ8vjwYSIq9bDHAXCXtBsgv

***********************
Bellum omnium contra omnes!

Re: Przykład... Jak pisać wnioski
Wysłane przez: rusikus (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 20 września 2011 22:56

nie wychodzi bo nie wchodzi smiling bouncing smiley

https://blog.slowianskibestiariusz.pl/wp-content/uploads/2016/03/ko%C5%82owr%C3%B3t-300x300.png

Re: Przykład... Jak pisać wnioski
Wysłane przez: bb888bb (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 20 września 2011 23:11

Karmazyn... rybi móżdżku... nie dowartościowuj się już na moim tle... Za duży dystans jak na ciebie grinning smiley

Re: Przykład... Jak pisać wnioski
Wysłane przez: deepbaze (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 21 września 2011 08:09

Bubel widzę że nadal budujesz swoje marne ego na "dosrywaniu" ludziom. Widać razem z "menszem" macie używanie. Ale nic tak nie bawi jak para "yntelygentów" na HP grinning smiley.
Pozdrawiam Ciule znaczy się czule tongue sticking out smiley.

Re: Przykład... Jak pisać wnioski
Wysłane przez: wer... (---.torproxy.org)
Data: 21 września 2011 09:09

deepbaze Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Bubel widzę że nadal budujesz swoje marne ego na
> "dosrywaniu" ludziom. Widać razem z "menszem"
> macie używanie. Ale nic tak nie bawi jak para
> "yntelygentów" na HP grinning smiley.
> Pozdrawiam Ciule znaczy się czule tongue sticking out smiley.


a co myślisz o karmazynie przedstawicielu pełowskiej socjety ? grinning smiley

##########################

http://thumbpress.com/wp-content/uploads/2012/01/Everyday-i-am-trollining-222x150.jpg

Re: Przykład... Jak pisać wnioski
Wysłane przez: bb888bb (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 21 września 2011 20:23

deepbaze Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Bubel widzę że nadal budujesz swoje marne ego na
> "dosrywaniu" ludziom. Widać razem z "menszem"
> macie używanie. Ale nic tak nie bawi jak para
> "yntelygentów" na HP grinning smiley.
> Pozdrawiam Ciule znaczy się czule tongue sticking out smiley.


Deepbaze vel lorafen , nie wiem kogo obrażasz , ale domyślam się , że obrażasz dla samej zadymy thumbs up smiley

Radze ci , przestan wreszcie chlac te wyroby wódkopodobne i żreć mortadelę.
To że komuna oszukiwała ciebie wyrobem czekoladopodobnym i pamiętasz do tej pory triumfalnie obwieszczane w Dzienniku Telewizyjnym informacje o wpłynięcie do portu w Szczecinie czy Gdyni statku z zielonymi, kwaśnymi pomarańczami z Kuby oraz półki z octem, etykiety zastępcze i solone masło z rezerw wojskowych to nie znaczy , że musisz życ w traumie to tej pory i wylewać żółci na innych thumbs up smiley
Reszta jest milczeniem .

Re: Przykład... Jak pisać wnioski
Wysłane przez: deepbaze (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 22 września 2011 10:01

bb888bb Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> deepbaze Napisał(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > Bubel widzę że nadal budujesz swoje marne ego
> na
> > "dosrywaniu" ludziom. Widać razem z "menszem"
> > macie używanie. Ale nic tak nie bawi jak para
> > "yntelygentów" na HP grinning smiley.
> > Pozdrawiam Ciule znaczy się czule tongue sticking out smiley.
>
>
> Deepbaze vel lorafen , nie wiem kogo obrażasz ,
> ale domyślam się , że obrażasz dla samej zadymy
> thumbs up smiley
>
> Radze ci , przestan wreszcie chlac te wyroby
> wódkopodobne i żreć mortadelę.
> To że komuna oszukiwała ciebie wyrobem
> czekoladopodobnym i pamiętasz do tej pory
> triumfalnie obwieszczane w Dzienniku Telewizyjnym
> informacje o wpłynięcie do portu w Szczecinie czy
> Gdyni statku z zielonymi, kwaśnymi pomarańczami z
> Kuby oraz półki z octem, etykiety zastępcze i
> solone masło z rezerw wojskowych to nie znaczy ,
> że musisz życ w traumie to tej pory i wylewać
> żółci na innych thumbs up smiley
> Reszta jest milczeniem .

Nadal bubel nic nie rozumiesz ? Więc jednak racje miał ten co mówił że ciemnota to wasza "zaleta" wrodzona grinning smiley.

Pozdrów "Rodzinkę przygłupów" i siebie też możesz grinning smiley.

Re: Przykład... Jak pisać wnioski
Wysłane przez: bb888bb (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 22 września 2011 21:56

Tak jak powiedziałem , w przerwie jak przestaniesz chlac te wyroby wódkopodobne i żreć mortadelę... i bedziesz miec przebłyski mikroludzkiej swiadomości napisz coś w normalnych słowach co chcesz przekazać .
Mój pies wyraźniej szczeka od ciebie thumbs up smiley

Re: Przykład... Jak pisać wnioski
Wysłane przez: deepbaze (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 23 września 2011 08:25

No i można już oficjalnie ogłosić powrót KLAPKA. A prawie udało ci się ukryć ale po raz kolejny robienie z siebie "dwupłciowca" wzięło górę. Lecz czego się spodziewać jak się za dużo "partyji ukochanej" słucha tam też same "dwupłciowce" i pewnie jak wielbiony weruś pedofili.
Pozdrawiam was wybryki natury i zalecam jak najszybsze leczenie grinning smiley.

Re: Przykład... Jak pisać wnioski
Wysłane przez: rusikus (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 23 września 2011 10:16

wyprany mozg, coz sie dziwic smiling smiley

https://blog.slowianskibestiariusz.pl/wp-content/uploads/2016/03/ko%C5%82owr%C3%B3t-300x300.png

Re: Przykład... Jak pisać wnioski
Wysłane przez: wer... (---.dynamic.chello.pl)
Data: 23 września 2011 14:05

deepbaze Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> No i można już oficjalnie ogłosić powrót KLAPKA. A
> prawie udało ci się ukryć ale po raz kolejny
> robienie z siebie "dwupłciowca" wzięło górę. Lecz
> czego się spodziewać jak się za dużo "partyji
> ukochanej" słucha tam też same "dwupłciowce" i
> pewnie jak wielbiony weruś pedofili.
> Pozdrawiam was wybryki natury i zalecam jak
> najszybsze leczenie grinning smiley.

podpisano wasza "głębokadziurka-deepbaze" smoking smiley

przemyślimy, kolego, przemyślimy .... thumbs up

ale koniecznie w większym gronie...

najlepiej w centrum handlowym abyś nie zdążył rozwinąć swoich pozagenitalnych form osobowej komunikacji grinning smiley

Re: Przykład... Jak pisać wnioski
Wysłane przez: deepbaze (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 23 września 2011 14:47

Ale zaciekle weruś bronisz męża. Aż miło popatrzeć grinning smiley. Rodzinka jak z obrazka grinning smiley. Prawie siem mnie łeza we łoku zakrenciła tongue sticking out smiley
Ps. Tylko dzieci mogli byście w spokoju zostawić.

Re: Przykład... Jak pisać wnioski
Wysłane przez: wer... (---.dynamic.chello.pl)
Data: 23 września 2011 14:55

w sensie nie mordować jak pełowcy Rosiaka ?

Re: Przykład... Jak pisać wnioski
Wysłane przez: rusikus (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 23 września 2011 14:58

Klapka prawie jak maz stanu smiling bouncing smiley

https://blog.slowianskibestiariusz.pl/wp-content/uploads/2016/03/ko%C5%82owr%C3%B3t-300x300.png

Re: Przykład... Jak pisać wnioski
Wysłane przez: bb888bb (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 23 września 2011 23:26

Deepbaze... kup sobie w aptece... jak bedziesz kupowal lorafen... 1/2 wiagry...
zażyj / ale nie popijaj wyrobem wódopodobnym /
i ... wtedy będziesz mógł mnie tylko cmoknąć thumbs up smiley

Idź do strony: <--1234-->
Bieżąca strona: 3 z 4


Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.