Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Mile rozczarowałam się dzisiaj gdy otworzyłam stro
Wysłane przez: mieszkaniec Elbląga, student B (---)
Data: 22 lipca 2000 00:00

Mile rozczarowałam się dzisiaj gdy otworzyłam strony o Elblągu. Jeszcze kilka tygodni temu, przeglądałam strony i się wkurzałam,że właściwie o Elblągu nic nie mogę się dowiedzie ć. A tu dzisiaj patrzę i widzę troche statystyki , historii, ważniejsze wydarzenia, zamierzenia. Brawo !!!. Wykorzystam okazję i orusze bardzo ważny temat. Proszę potraktujcie go serio. Liczę na odpowiedź. W jakiej sytuacji prawnej znajdują się obecnie studenci BWSH?. Czy w październiku będziemy mogli kontynuowac naukę? Niewiele o sytuacji BWSH piszą w dodatku elbląskim do Gazety Wyborczej i to do tego bardzo zawile.Myślę ,ze władze miasta powinny się tym tematem zainteresować. Tym bardziej, że dotyczy to tysięcy młodzieży z miasta Elbląga. A przecież wiem , że Pan Dubiella i Pan Prezydent bywali na różnych spotkaniach oficjalnych w czasie gdy BWSH jeszcze kwitło. Stąd nie rozumiem dlaczego władze miasta nie interesują się tym tematem. Nie ważne , że jest to uczelnia prywatna. Uczą się w niej tysiące ludzi z Elbląga i okolic. Prosze zajmijcie się tym tematem. Czy od października b.r. tysiące ludzi zostaną na lodzie?<br>



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.