Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
no dobra <br> to moze ktorys z tych lamerkow choci
Wysłane przez: t2wojtas (---)
Data: 17 sierpnia 2000 00:00

no dobra <br>
to moze ktorys z tych lamerkow chociaz by podal swoj pseudonim a nie po cichu pisze slowa krytyki na t2<br>
wiecie ludzie jacy wy jestescie glupi i zalosni to naprawde nieraz sie nie da opisac<br>
przyczepiaja sie do t2 bo sami nie sa tak zgrani aby zalozyc wlasny irc team.<br>
co do klinow do dostalem ostatnio go na moj caly botnet i nie jestem z tego zbytnio zadowolony<br>
lamerio a moze chcecie w ogole sie z nami bic ze tak o nas zle myslicie ale mnie to i tak wali <br>
do kolesia co ma cos do malowidel na przystankach: sluchaj gosciu 60% ze wszystkich co sa to <br>
ja je robilem i wali mnie co o tym myslisz bo nie ma zadnych zdolnosci artystycznych a maluje tylko i wylacznie<br>
dla reklamy. <br>
teraz kilka slow do roshera: sluchaj koles jak dasz mi ze 30 kont to moi koledzy nie zasraja ci botami <br>
cei. i jeszcze jedno ty jestes tak madry ze nawet nie potrafisz dobrze kanalu zabezpieczyc <br>
take'a ci zrobilem na kanal bez zadnych problemow (ale potem mialem z ciebie ubaw)wprost zalosne jest to co masz do powiedzenia<br>
i jeszcze jedno: czyzbyscie bali sie nas na tyle ze nie chcie sie podpisac?



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.