Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Ciekawi mnie bardzo, czy Prezydent Miasta Elblaga
Wysłane przez: B. Golunski (---)
Data: 20 sierpnia 2000 00:00

Ciekawi mnie bardzo, czy Prezydent Miasta Elblaga czyta strony Hyde Parku. Jest tam wiele ciekawych tematow, ktore czekaja takze na odpowiedz wladz miasta. Czyzby wladze miasta nie nalezaly do ludzi techniki i nowoczesnej informatyki? Jak do tej pory brak odpowiedzi na moje zapytanie nr 562.<br>
<br>
Odnosnie mojej wypowiedzi pod tym nr uzupelniam o poruszenie tematyki ochrony srodowiska. Przy budowie ul. Druskiej w Eblagu zmieniono technologie wykonania nawierzchni<br>
z podkladu betonowego na jakas podsypke, ktora jest odpadem wielkopiecowym jakies huty w Krakowie. Zapewnial mnie Zarzad Drog i Mostow, ze jest ona neutralna. Na moje zapytanie czy zawiera dioxyne nie umiano mnie odpowiedziec. Mowi sie, ze ma jakis atest ISOxxxx. Ponadto powiedziano, ze na kolektywny wniosek mieszkancow ul. Druskiej zastosowano<br>
ta podsypke. Ja tu protestuje, ja sie pod czyms takim nie podpisywalem (jestem tez mieszkancem tej ulicy). Dla uspokojenia mego sumienia i troski o srodowisko wywioze probke tej podsypki do Hamburga do sprawdzenia w laboratorium.<br>
<br>
Dipl.-Ing. Bogdan Golunski<br>
<br>
Hamburg<br>



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.