Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Najtańszy mechanik w Elblągu - ranking
Wysłane przez: Outlander (159.245.16.---)
Data: 12 sierpnia 2013 15:38

Mam pomysł aby wyłonić tutaj najtańszego mechanika w Elblągu.
Za punkt odniesienia weźmy wymianę łożyska w kole i cenę poniżej 100zł.

Znam jednego co powiedział, że wymieni łożysko za 100zł to nawet nie będę wypisywał jego adresu.

Kto zrobi to taniej?

Re: Najtańszy mechanik w Elblągu - ranking
Wysłane przez: SCREAM (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 12 sierpnia 2013 16:23

Najtańszy = najlepszy ?
Są garażowi co robią taniej , ale jakośćiowo moze być gorzej

.
.
.
.
.
[www.facebook.com]

Re: Najtańszy mechanik w Elblągu - ranking
Wysłane przez: Eduardo Moczygęba (---.30.101.235.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 12 sierpnia 2013 17:53

Najtaniej to ja sobie sam z asystą kumpla mechanika wymieniłem łożysko w kole pod domem. smiling smiley Koszt: 4 piwa smiling smiley Do dzisiaj chodzi, a kilka lat temu to już było smiling smiley

____________________________________________
Alkoholik-amator, zagorzały wielbiciel trunków wszelakich

Re: Najtańszy mechanik w Elblągu - ranking
Wysłane przez: żabek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 14 sierpnia 2013 08:48

salon serwisowany, zależnie od marki, części orginalne, termin do 7 dni i gwarancja że się nie popsuje

Re: Najtańszy mechanik w Elblągu - ranking
Wysłane przez: Zbanowany (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 14 sierpnia 2013 12:22

Z ta ggwarancja ze sie nie popsuje to zes pojechal grinning smiley

Re: Najtańszy mechanik w Elblągu - ranking
Wysłane przez: żabek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 14 sierpnia 2013 14:10

W serwisie musiałem czekać w kolejce do rejestracji usługi 30 minut,
naprawę wyznaczono na 3 dni później
trwała 3 dni
koszt powyzej 600 zł.

Do warsztatu dzwonię i w ten sam dzień zostawiam auto, odbiór pojutrze, cena 50% tego co w serwisie.

Re: Najtańszy mechanik w Elblągu - ranking
Wysłane przez: rusikus (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 14 sierpnia 2013 14:36

u Hajduckiego odstawiam rano a odbieram popoludniu smiling smiley

https://blog.slowianskibestiariusz.pl/wp-content/uploads/2016/03/ko%C5%82owr%C3%B3t-300x300.png

Re: Najtańszy mechanik w Elblągu - ranking
Wysłane przez: Zbanowany (---.opera-mini.net)
Data: 14 sierpnia 2013 15:25

Ja mam japonski samochod wiec nie wiem, jezdze raz do roku na wymiane oleju i filtrow i czasem wymiane zuzytych elementow. Nigdy nie miale awarii wiec te 3 dni nie robia mi roznicy. Aczkolwiek ze wzgledu na kase robie to zazwyczaj nie w aso. Choc zawsze najpierw dzwonie i porownuje ceny. W robociznie nie ma wielkiej roznicy, ale roznice w cenie czesci sa ogromne. Np linka do recznego w aso 400 w sklepie troche ponad 100

Re: Najtańszy mechanik w Elblągu - ranking
Wysłane przez: daxx (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 14 sierpnia 2013 22:56

Outlander Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Mam pomysł aby wyłonić tutaj najtańszego mechanika
> w Elblągu.
> Za punkt odniesienia weźmy wymianę łożyska w kole
> i cenę poniżej 100zł.
>
> Znam jednego co powiedział, że wymieni łożysko za
> 100zł to nawet nie będę wypisywał jego adresu.
>
> Kto zrobi to taniej?

I pojedziesz do takiego co ci za 10zł zrobi czy za 2 piwa? Nie znam się na mechanice pojazdowej ale jakbym miał warsztat, płacił składki i podatki, to za 50zł bym może ręce z kieszeni wyjął. Wiem, że jest kryzys ale za wiedzę i umiejętności trzeba płacić. A jeżeli uważasz, że za drogo to zrób to sam.

Ja mam sprawdzonego mechanika i ciągle do niego jeżdżę, czasem wydaje się, że dużo bierze, ale jak coś spieprzy to przynajmniej nie zwala na innych, bo tylko on w moim samochodzie grzebie.

Ostatnio zmieniłem z musu na innego to usunięcie usterki przez jednego skończyło się na wizycie w kolejnym warsztacie i to 2 razy. Ale to za długa historia żeby się rozpisywać.

Teraz trzeba się przeprosić z moim poprzednim mechaniorem.



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.