Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Do smileta:<br> Nie wiem stary, jak Ci rodzice na
Wysłane przez: kol@ (---)
Data: 24 sierpnia 2000 00:00

Do smileta:<br>
Nie wiem stary, jak Ci rodzice na chrzcie dali, ale mam gleboko w powazaniu to, ze "wnerwia Cie to, ze ktos podpisuje się PRAWDZIWYM (!) imieniem i nazwiskiem". Daj ludziom spokoj. Tak jak twoim dobrym prawem jest krytyka &#8211; prymitywna zreszta &#8211; ludzi majacych sprecyzowane poglady i swój sposób patrzenia na swiat, tak moim prawem jest mieć Cie w... powazaniu. Co wiecej, w przeciwienstwie do Ciebie jestem zdania, ze osobom majacym odwage podpisac się pod swoimi pogladami należy się tym wiekszy szacunek. Nie kaz nikomu robic czegos, co &#8211; TYLKO wedlug Ciebie &#8211; jest odpowiednie dla niego i tego miejsca, bo być może niektorzy nie maja ochoty być tak kulowi jak TY. Mnie wnerwia na przykład to, ze jakis buc poucza mnie, ba, nakazuje &#8211; co mam robic! I co, mam nawrzucac z tego powodu wszystkim dookoła? Weź pod uwage, ze nie jestes sam na swiecie. Slyszles kiedys o tolerancji dla pogladow i przekonan innych ludzi? Jeśli tak, to niewiele. Spytaj kogos madrego, a może Ci o niej opowie.<br>
<br>
PS<br>
Mejla nie wyslalem Ci z tej prostej przyczyny, ze zapomniales go podac.<br>
<br>
PS II<br>
Czekam na propozycje ciekawych tematow.<br>
<br>
Pozdrawiam<br>



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.