Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblgu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, douje, oburza, frustruje. Komunikacja, suba zdrowia, administracja, policja, suby miejskie, telekomunikacja, media, orodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekaj na Twoj konstruktywn krytyk, genialne pomysy i niezastpione rady. Gwarantujemy, e nikt Ci nie wysucha, ale bdziesz mg zasn w poczuciu, e nie przepucie okazji eby sprbowa naprawi wiat, a przynajmniej t jego czstk, w ktrej na co dzie mieszkamy. Pamitaj jednak, e wchodzisz na HP na wasne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj si z treci innych wypowiedzi i oce, czy jeste wystarczajco twardy/a eby wytrzyma ewentualne ataki internetowych frustratw lub nawet rzeczow krytyk.
Id do wtku: <---->
Akcja:  Lista wtkwNowy wtekSzukajZaloguj
Najlepszy kebab w naszym miecie?
Wysane przez: waldisobon (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 sierpie 2016 18:14

Typujcie, co bym wcign w tym temacie i nie wiem jaki tego typu przybytek jest na topie.

Re: Najlepszy kebab w naszym miecie?
Wysane przez: andziaaa993 (80.51.238.---)
Data: 04 wrzesie 2016 13:53

Waciwie to przed wakacjami otworzy si nowy kebab Kadir na starym miecie. Mog poleci, cho fank kebabw nie jestem. Na terenie Elblga jest dojazd, jeli Ci to interesuje, poza ju troch gorzej - i droej.

Wysane przez: mariusz605 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 04 wrzesie 2016 19:01

Polecam Bar Kebab na rynku. Bardzo smaczny i duy. Wiem e dowo te na telefon i duo ludzi obsuguj. Dokadnej nazwy niestety nie zapamitaem:-) [www.google.pl]

Wysane przez: PLATAN (---.net-el.pl)
Data: 08 wrzesie 2016 23:39

wszyscy starzy wyjadacze tego forum wiedz, e
najlepsze kebapy podaj przy Traugutta koo czogu

Wysane przez: yoe (---.adsl.inetia.pl)
Data: 09 wrzesie 2016 08:24

ale nie wszyscy wiedz, e dowo wanie tym czogiem smiling smiley

Wysane przez: Brutal (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 12 wrzesie 2016 21:05

Na pewno nie jest to Kadir... Tam jest masakra. Fakt, arcie jest dobre Ale obsuga to jaka masakra. Czy tam nie ma szefa jakiego? Oni u robi co chc, jakby na imprezie czy wakacjach byli.Ostatnio informacja pada e czas oczekiwania to okoo 2 godzin !!! Tyle to w najlepszych kebabowniach w Berlinie si nie czeka nawet. A w Kadirze rk do pracy nie brakuje z tego co widziaem....chci chyba tylko brak.

Wysane przez: rusikus (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 13 wrzesie 2016 10:34

wczoraj jadlem w Kadirze i krtko czekaem smiling smiley

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTwu9hml8vvPam3s56n8WggysG0kfSabtCFufc6_zj2avDBdR_ZqQ

Uczciwo i Sprawiedliwo Ponad Wszystko!

Wysane przez: yoe (---.free.aero2.net.pl)
Data: 20 wrzesie 2016 07:25

Mamy nowego kebaba na Wyspiaskiego ( okrglak koo apteki )
[www.facebook.com]
Mnie smakowao

Wysane przez: waldisobon (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 wrzesie 2016 19:29

No dzwoniem na te Wyspiaskiego, nie wiem w jakim jzyku rozmawia mj rozmwca, ale za groma nie mogem si z nim porozumie, nic nie zrozumiaem. Tam pracuj Polacy?

Wysane przez: yoe (---.free.aero2.net.pl)
Data: 21 wrzesie 2016 19:55

waldisobon Napisa(a):
-------------------------------------------------------
> Tam pracuj Polacy?

Nie, ama co prawda nasz jzyk, ale bez problemw mogem si z nim dogada.

Wysane przez: Bobek (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 04 kwiecie 2020 16:38

Najlepszy kebab w miecie - hala Elzam od dawien. Teraz nazwali to "Bua".

Bobeksmiling smiley

Akcja: ForaLista wtkwSzukaj
Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, e tylko zarejestrowane osoby mog pisa na tym forum.
This forum powered by Phorum.