Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Jaśminowa znów 2 kierunkowa
Wysłane przez: rusikus (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 21 października 2016 14:55

a ja na pamieć , z lewego pasa skrecam w lewo az mnie normalnie kobieta upomniała winking smiley

wyszła analiza do analizy ze jednak 2 kierunkowa bardziej potrzebna? eye rolling smiley

https://blog.slowianskibestiariusz.pl/wp-content/uploads/2016/03/ko%C5%82owr%C3%B3t-300x300.png

Re: Jaśminowa znów 2 kierunkowa
Wysłane przez: dexter74 (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 21 października 2016 15:46

Nie słuchajcie, dalej jest jednokierunkowa.

Po co to robisz, chcesz komuś krzywdę zrobić?

Re: Jaśminowa znów 2 kierunkowa
Wysłane przez: rusikus (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 21 października 2016 17:16

sorki powiedziałem półprawdę, teraz poprawnie dwukierunkowa jest od Browarnej do różanej, od różanej do robotniczej dalej jednokierunkowa przed chwila jechałem i dokładnie obadałem, bo sugerowałem sie jak mi kobita uwage zwracała ze nie ma juz od Browarnej zakazu wjazdu sad smiley

https://blog.slowianskibestiariusz.pl/wp-content/uploads/2016/03/ko%C5%82owr%C3%B3t-300x300.png

Re: Jaśminowa znów 2 kierunkowa
Wysłane przez: dexter74 (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 21 października 2016 18:03

No chyba że...

Re: Jaśminowa znów 2 kierunkowa
Wysłane przez: UEFA (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 21 października 2016 23:02

Co za bzdura ... eye rolling smiley

Re: Jaśminowa znów 2 kierunkowa
Wysłane przez: Zbanowany (---.play-internet.pl)
Data: 22 października 2016 00:08

Tak z logiki to maja racje probem zawsze byl na odcinku rozana robotnicza bo tam zawsze staly samochody, dodatkowo jest slaba widocznosc przy wyjezdzie w robotnicza i duzy ruch. Na odcinku od rozanej do browarnej samochdy nie stoja wiec po co robc jednokieronkowa wiec jak dla mnie prawidłowo postapuili

Re: Jaśminowa znów 2 kierunkowa
Wysłane przez: UEFA (159.245.16.---)
Data: 24 października 2016 08:45

Zamieszanie na maxa grinning smiley Wjeżdżają w Browarną z dwóch pasów, z lewego w lewo, z prawego i w lewo i w prawo grinning smiley Kosmos

Re: Jaśminowa znów 2 kierunkowa
Wysłane przez: waldisobon (91.241.5.---)
Data: 24 października 2016 10:08

Tak się kończą nieprzemyślane eksperymenty "zróbmy i zobaczymy co będzie", w końcu dojdzie do kolizji.

Re: Jaśminowa znów 2 kierunkowa
Wysłane przez: Zbanowany (---.146.164.159.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 24 października 2016 20:30

A ja uwazam ze to byl bardzo dobry pomysl smiling smiley. w górnej czesci czasem trudno bylo przejechac, tak zastawione samochodami.

Re: Jaśminowa znów 2 kierunkowa
Wysłane przez: rusikus (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 25 października 2016 11:20

Zbanowany Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> A ja uwazam ze to byl bardzo dobry pomysl smiling smiley. w
> górnej czesci czasem trudno bylo przejechac, tak
> zastawione samochodami.

to mogła pozostac cała jednokierunkowa...

https://blog.slowianskibestiariusz.pl/wp-content/uploads/2016/03/ko%C5%82owr%C3%B3t-300x300.png



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.