Niedziela 17-02-2019, imieniny Aleksego, Zbigniewa
 
Rek
Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Dlaczego Polacy nie szanują zagranicą biednych Afroamerykanów ?
Wysłane przez: Rycho (---.centertel.pl)
Data: 25 wrzesień 2017 16:51

jestem przerażony czynem tych dwóch Polaków sad smiley
ten Afromarykanin prawdopodobnie protestował gdyż nie otrzymał odpowiedniego wynagrodzenia z socjalu
a te niewykształcone buraki podobno ciężko pracujące na budowie na jego socjal nie potrafiły znaleźć dla niego zrozumienia sad smiley
Istnieje jeszcze alternatywa, że na tej uliczce nie przechodziła właśnie żadna białą kobieta, którą mógłby zaprosić do kawiarni aby rozładować w miłej rozmowie swoje emocje.

Polskie Bydlaki

Jedyna szansa, że PO wróci do władzy i zamiast przekopy i te wszystkie bzdury z 500 plus założy olbrzymi ośrodek na 10 tysięcy uchodźców jak Pani Kopacz obiecywała , najlepiej na Zawadzie bo się tam ludziom robić nie chce nie mówiąc już o znalezieniu opiekunki do małych dziewczynek za 20 zł za godzinę a ci z wdzięczności -, i to za darmo -odprowadzaliby je do szkoły, tylko i wyłącznie z radości, że nie muszą - pochodząc z Somalii i Maroka - wracać i odbudowywać swoje zniszczone wojną Aleppo

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

Ja z Bolem i Frędzlem

http://www.bloblo.pl/image/23189/oryginal/peja+i+ekipa.jpeg

Re: Dlaczego Polacy nie szanują zagranicą biednych Afroamerykanów ?
Wysłane przez: yoe (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 25 wrzesień 2017 18:39

A czy Polak szanuje Polaka za granicą ?

Re: Dlaczego Polacy nie szanują zagranicą biednych Afroamerykanów ?
Wysłane przez: Rycho (---.centertel.pl)
Data: 25 wrzesień 2017 18:51

yoe Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> A czy Polak szanuje Polaka za granicą ?


Dokładnie !

Dlaczego ten dziad Kaczyński nie pozwoli w Elblągu założyć obozu dla kilku tysięcy tych biednych uciekinierów , niech by chociaż dał nam szansę pokazać polską tradycyjną gościnność !

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

Ja z Bolem i Frędzlem

http://www.bloblo.pl/image/23189/oryginal/peja+i+ekipa.jpegSzanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.