Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Parodia w schronisku w Elblągu i gruba 120kg baba w tle...
Wysłane przez: SCREAM (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 11 stycznia 2018 19:09

Jak rozumiem schronisko powinno pomagać zwierzętom ... złapaliśmy w mieście mewę, która miala prawie całe wyrwane skrzydło.. wisiało jej na 1 kosci.. a całe skrzydło az ciągało po ziemi.. Pojechaliśmy do schroniska a tam gruba 120 kg baba weterynarz opchana na maksa pączkami i wyżerająca pewnie puszki z psim żarciem pali głupa ze nie mogą przyjąć bo ona tylko moze gołębie... i wysyłają nas do zwyklego weterynarza ktory niby ma umowę na leczenie ptaków... a nawet nei miala rzekomo telefonu do tej weterynarz...jak sie okazało wcale to nei bylo prawdą ze tam ktokolwiek przyjmuje ptaki.. tylko się najeździliśmy w tą i we wte z ptakiem w korkach a ptak ciepał... dopiero jak zrobiliśmy aferę toi zadzwonili po kierowniczkę to wzięli ptaka... a gruba baba jeszcze sapała z pyskiem zeby się nei unosic i dyszała jeszcze zeby jej wyjsc z gabinetu... Nie wiem po co zatrudniają takich ludzi.. jak przywozi się psiakom zarcie i inne rzeczy to 1... a jak jakis problem to umywają ręce.

.
.
.
.
.
[www.facebook.com]



Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2018-01-11 19:10 przez SCREAM.

Re: Parodia w schronisku w Elblągu i gruba 120kg baba w tle...
Wysłane przez: Dinaeel (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 11 stycznia 2018 20:15

Łeb byś jej ukręcił jak człowiek. Znaczy mewie, nie babie. Zaoszczędził byś zbędnego męczenia które i tak zapewne szybko zakończą.

Z globalnego starcia socjalizmu z kapitalizmem zwycięsko wyszedł feudalizm.

Re: Parodia w schronisku w Elblągu i gruba 120kg baba w tle...
Wysłane przez: SCREAM (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 11 stycznia 2018 20:30

No własnie nie. Jak powiedzieli podobno jest jakaś babeczka z Jeleniej która bierze takie ptaki którym np amputują skrzydła. A co do łba to juz wolałbym babie niz mewie bo jej to nei miałbym serca tongue sticking out smiley

.
.
.
.
.
[www.facebook.com]

Re: Parodia w schronisku w Elblągu i gruba 120kg baba w tle...
Wysłane przez: Eld (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 11 stycznia 2018 22:28

Na przyszłość w razie podobnego przypadku "nietypowego" zwierzaka :
[osrodekjelonki.pl]

Re: Parodia w schronisku w Elblągu i gruba 120kg baba w tle...
Wysłane przez: MikeMechanix (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 stycznia 2018 00:11

Akurat mewy to nie szkoda smiling smiley Pomieszkaj z miesiąc nad morzem, w sezonie, to ci się odechce pomagania mewom smiling smiley)

Re: Parodia w schronisku w Elblągu i gruba 120kg baba w tle...
Wysłane przez: nemesis (157.25.97.---)
Data: 12 stycznia 2018 07:01

Zwierzak to zwierzak, mewa, srający gołąb czy pies lub kot, pomagać trzeba. A schronisko w Elblągu to po prostu sobie jaja robią, nieraz dzwoniłem a to pies od 3 dni za Elblągiem kawałek siedzi a to coś wiecznie olewają temat, albo to nie ich rejon albo coś. Kiedyś przywiozłem cały bagażnik żarcia, kocy i innych rzeczy to ani dziękuje ani słowa coś tam burknął pod nosem i poszedł... Ja rozumiem że praca lekka nie jest ale to chyba powinno być z powołania a nie za karę (już chyba więźniowie się lepiej by zajęli tym kołchozem). Pomijam już że ktoś zawiózł młode kociaki do schroniska to je uśpili bo stwierdzili że ich nie uratują... a były w dobrej kondycji...

Zaczynam mieć wątpliwość czy to schronisko działa tak jak powinno no ale cóż...

Re: Parodia w schronisku w Elblągu i gruba 120kg baba w tle...
Wysłane przez: SCREAM (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 12 stycznia 2018 15:23

Dokładnie , to te Jelonki o których mówili. Mi mewa nad morzem nie przeszkadza. A co jak co ale zwierze samo sobie nie poradzi. Tez zastanawiam się nad sensem tego schroniska... gruba baba pracuje tam za państwowe pieniądze, czyli za nasze i powinna być tam z polowania ...

.
.
.
.
.
[www.facebook.com]

Re: Parodia w schronisku w Elblągu i gruba 120kg baba w tle...
Wysłane przez: slavko (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 12 stycznia 2018 16:53

Czytam i zastanawiam się ile lat może mieć użytkownik o nazwie SCREAM, który z jednej strony ukazuje jak bardzo jest dobrotliwą duszą i zależy mu na zwierzątkach a z drugiej strony stara się poniżyć człowieka, publicznie na forum wyśmiewając warunki fizyczne jednego z pracowników schroniska.
Jeżeli człowieku masz uwagi co do pracy danej osoby to zawiadom odpowiednich przełożonych tej osoby zamiast publicznie wylewać żale bo to świadczy o Twojej niskiej kulturze osobistej.
Jeśli jeszcze nie pracujesz bo dopiero chodzisz do szkoły to wiedz, że czasem: przepisy, normy, umowy, standardy nie pozwalają na swobodne zachowanie się i oczekiwanie na działania zgodne z naszym widzimisię. Proponuje zapoznać się z tematem zamiast oceniać wagę innych osób.

Re: Parodia w schronisku w Elblągu i gruba 120kg baba w tle...
Wysłane przez: SCREAM (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 12 stycznia 2018 20:03

A ja proponuję Ci zebys nie kłapał tak dziobem ok ? a szkołę czy tez studia skonczyłem co najmniej 10 jak nie wiecej lat temu... Jesli ktos mnie robi w balona i odbija piłkę i mowi aby jechac w inne miejsce a ja zapierdzielam z ptakiem który wyrywa się , dziobie i jest przerażony .. jadę na darmo przez całe miasto w korkach i muszę wracać a potem baba sapie mi i każe wyjsc to ja nei będę miły i kulturalny bo gdybym taki był to ptak by pewnie już nie zył.. wiec schowaj się pod swoim kamyczkiem z pod ktorego wypełzłeś panie slavko . Bo przepisy owszem są.. i Pani kierownik potrafiła przyjechac i zabrac ptaka bo taki mają obowiązek! a nie ja mam takie zwierze wozić w tą i we wte bo grubas odbija piłkę...

.
.
.
.
.
[www.facebook.com]



Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2018-01-12 20:04 przez SCREAM.

Re: Parodia w schronisku w Elblągu i gruba 120kg baba w tle...
Wysłane przez: slavko (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 12 stycznia 2018 20:40

kulturka i to po studiach, ciekawe jakich ale zbędna polemika, tylko propozycja,
więcej szacunku do innych i będzie Ci żyło się lepiej

Re: Parodia w schronisku w Elblągu i gruba 120kg baba w tle...
Wysłane przez: SCREAM (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 12 stycznia 2018 20:48

Kulturę i szacunek mam ale do normalnych osób...

.
.
.
.
.
[www.facebook.com]

Re: Parodia w schronisku w Elblągu i gruba 120kg baba w tle...
Wysłane przez: slavko (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 12 stycznia 2018 21:24

Rozumiem, że jesteś psychologiem lub psychiatrą i dlatego jesteś w stanie na podstawie dokumentów ocenić kto jest normalny a kto nie. Mimo wszystko powinieneś umieć zachować kulturę nawet do osób, które wg Twojej wiedzy są nienormalne, to ukazuje dopiero Twoją wyższość.

Re: Parodia w schronisku w Elblągu i gruba 120kg baba w tle...
Wysłane przez: SCREAM (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 13 stycznia 2018 10:54

Próbujesz błyszczeć inteligencją ale marnie Ci to wychodzi siedząc za tym komputerkiem , więc nie wdaję się z Tobą w tą polemikę ponieważ mam lepsze zajęcie niż rozmowa z Tobą... wolę w realu ale tam to bys chłopczyku już tak nie błyszczał... Chyba ze gruba baba to Twoja żonka , to rozumiem Twoją zgryźliwą fascynację tym tematem.. bez odbioru..

.
.
.
.
.
[www.facebook.com]

Re: Parodia w schronisku w Elblągu i gruba 120kg baba w tle...
Wysłane przez: slavko (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 13 stycznia 2018 11:47

Za to ty niczym mądrym nie błysnąłeś

Re: Parodia w schronisku w Elblągu i gruba 120kg baba w tle...
Wysłane przez: george (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 14 stycznia 2018 00:23

Zamiast jezdzić z latającymi szczurami zawracać głowe ludziom w schronisku którzy naprawdę mają co robić wybierz sie lepiej sam ze sobą do lekarza SCREAM

Re: Parodia w schronisku w Elblągu i gruba 120kg baba w tle...
Wysłane przez: SCREAM (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 14 stycznia 2018 11:27

Podaj adres to jak za*****iłbym Ci w ryj to tez nie wezwiemy karetki , bo po co zawracać ludziom z pogotowia głowę , skoro oni mają ratować zycie ludziom a nie idiotom... Kolejny co pewnie za dzieciaka męczył psy i zabijał koty.. @#$%& jacy wy cwani zza tych komputerów a w realu kazdy z was to ****a

.
.
.
.
.
[www.facebook.com]



Zmieniany 3 raz/y. Ostatnio 2018-01-14 11:29 przez SCREAM.

Re: Parodia w schronisku w Elblągu i gruba 120kg baba w tle...
Wysłane przez: slavko (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 14 stycznia 2018 12:04

najbardziej czego można się obawiać albo komuś współczuć to choroba psychiczna, no chyba że to ubecka prowokacja

Re: Parodia w schronisku w Elblągu i gruba 120kg baba w tle...
Wysłane przez: Eld (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 14 stycznia 2018 18:50

Już tak jest w niektórych kręgach, ze kiedy kończy się siła argumentów, pojawia sie argument siły....

Re: Parodia w schronisku w Elblągu i gruba 120kg baba w tle...
Wysłane przez: SCREAM (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 14 stycznia 2018 20:02

Tak to już jest , ze w realu to jesteście ****ami co Elduś smiling smiley ?

.
.
.
.
.
[www.facebook.com]

Re: Parodia w schronisku w Elblągu i gruba 120kg baba w tle...
Wysłane przez: SCREAM (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 14 stycznia 2018 20:18

A to ze tak będzie to doskonale wiedziale.. Zawsze było tu na forum parę kmiotków thumbs up smileythumbs up smileythumbs up smiley

.
.
.
.
.
[www.facebook.com]

Re: Parodia w schronisku w Elblągu i gruba 120kg baba w tle...
Wysłane przez: Eld (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 15 stycznia 2018 10:11

SCREAM Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Tak to już jest , ze w realu to jesteście ****ami
> co Elduś smiling smiley ?


No bywa, bywa chłopcze, ale wciąż liczę, że w końcu dorosniesz i staniesz się prawdziwym mężczyzną. smiling smiley

Re: Parodia w schronisku w Elblągu i gruba 120kg baba w tle...
Wysłane przez: george (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 15 stycznia 2018 10:55

Pisz priv

Re: Parodia w schronisku w Elblągu i gruba 120kg baba w tle...
Wysłane przez: SCREAM (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 15 stycznia 2018 11:19

zamiast kwiczeć na forum , trzeba bylo po prostu napisać priv

.
.
.
.
.
[www.facebook.com]

Re: Parodia w schronisku w Elblągu i gruba 120kg baba w tle...
Wysłane przez: SCREAM (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 15 stycznia 2018 11:20

A to ze Ty się ekscytujesz*****ami w dupie to nie oznacza ze inni to lubią kmiotku ...

.
.
.
.
.
[www.facebook.com]

Re: Parodia w schronisku w Elblągu i gruba 120kg baba w tle...
Wysłane przez: Dinaeel (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 18 stycznia 2018 22:17

Ale macie zatwardzenie, łyknijcie magnezu i popijcie piwem winking smiley

Z globalnego starcia socjalizmu z kapitalizmem zwycięsko wyszedł feudalizm.



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.