Sobota 20-04-2019, imieniny Czesława, Agnieszki
 
Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
dobry lekarz, przychodnia, gdzie sie przepisac, na NFZ
Wysłane przez: lenax38 (---.connect.netcom.no)
Data: 05 luty 2018 11:19

Moja mama chciałaby sie przepisac do innej przychodni, ta w której obecnie jest nie interesuje sie za bardzo osobami starszymi. Prosze o konkretne dane, tylko nie prywatny lekarz.

Re: dobry lekarz, przychodnia, gdzie sie przepisac, na NFZ
Wysłane przez: fizzo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 marzec 2018 13:06

Możesz zapisać się prywatnie [centrum.fizjoterapeuty.pl] jest to centrum rehabilitacji ale mają tam innych specjalistów smiling smiley

Re: dobry lekarz, przychodnia, gdzie sie przepisac, na NFZ
Wysłane przez: mat (---.146.33.189.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 02 marzec 2018 09:30

fizzo Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Możesz zapisać się prywatnie
> [centrum.fizjoterapeuty.pl] jest to centrum
> rehabilitacji ale mają tam innych specjalistów smiling smiley


chyba potrzebny Ci inny lekarz, starsza osoba ma jeździć do Wrocławia, pajacSzanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.