Poniedziałek 16-12-2019, imieniny Albiny, Zdzisława

Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblgu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, douje, oburza, frustruje. Komunikacja, suba zdrowia, administracja, policja, suby miejskie, telekomunikacja, media, orodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekaj na Twoj konstruktywn krytyk, genialne pomysy i niezastpione rady. Gwarantujemy, e nikt Ci nie wysucha, ale bdziesz mg zasn w poczuciu, e nie przepucie okazji eby sprbowa naprawi wiat, a przynajmniej t jego czstk, w ktrej na co dzie mieszkamy. Pamitaj jednak, e wchodzisz na HP na wasne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj si z treci innych wypowiedzi i oce, czy jeste wystarczajco twardy/a eby wytrzyma ewentualne ataki internetowych frustratw lub nawet rzeczow krytyk.
Id do wtku: <---->
Akcja:  Lista wtkwNowy wtekSzukajZaloguj
Bolek, oddaj srebrniki na niepenosprawnego!
Wysane przez: Benon' (---.toya.net.pl)
Data: 23 maj 2018 01:34

Wielce nieszanowny Bolku!

Pisz do ciebie ten list otwarty obejrzawszy i odsuchawszy film z twojej rozmowy z okupujcymi Sejm niepenosprawnymi i ich rodzicami, domagajcymi si comiesicznego 500-zotowego wsparcia w &#8222;ywej gotwce&#8221;.

Nie przesdzajc o susznoci lub niesusznoci dania niepenosprawnych i ich opiekunw, uwaam e Nasze Pastwo powinno im pomaga na miar swoich moliwoci.

Ty jednak Bolku swoimi sowami i zachowaniem podczas wspomnianej rozmowy pokazae, e zupenie nie nadajesz si do roli rzecznika interesw niepenosprawnych, e przyszede do Sejmu tylko po to by podczyci swj zafajdany wizerunek, co ci si zreszt nie udao.

Tak jak mi po ludzku al alkoholika lecego na trotuarze w kauy wasnych wydalin, tak al mi ciebie przywalonego konfidenck teczk Bolka i innymi bdami, ktrymi zaszkodzie Polakom i Polsce.

Dlatego mam dla ciebie rad. Mona wyczyta w dokumentach, e w latach 1971-1974 wzie od Bezpieki za kapowanie na swoich kolegw 13 300 z. Po uwzgldnieniu inflacji i denominacji wynika, e 13 300 z z roku 1974 stanowi rwnowarto mniej wicej 6 184 z z roku 2017. Przeznacz tak kwot na 500-zotowe comiesiczne stypendium dla jednego niepenosprawnego &#8211; bdzie je mg otrzymywa przez przeszo rok.

Jako megaloman, achniesz si zapewne, e taki gest nie ma znaczenia, e ty chcesz rozwiza problem niepenosprawnych systemowo. Wierz mi jednak, i bdzie to krok na miar twoich obecnych moliwoci i oczekiwa wobec ciebie trzewo mylcych Polakw.

Wiem, e najtrudniejsz dla ciebie konsekwencj przyjcia mojej rady bdzie przyznanie si do tego, czemu &#8211; kompromitujc si jeszcze bardziej &#8211; uporczywie zaprzeczasz. Obiecuj ci jednak, e jeeli, to zrobisz bd znowu nazywa ci Lechem, a nie Bolkiem. Myl, e podobnie postpi wielu innych Polakw.

Obserwujcy ci z politowaniem
Benon

Re: Bolek, oddaj srebrniki na niepenosprawnego!
Wysane przez: admin (Moderator)
Data: 23 maj 2018 10:49

No to mamy nowy autorytet moralny i etyczny o imieniu Benon. Mnie przekona, bo ja sobie ceni autorytety.

Wysane przez: fo-tel (---.adsl.inetia.pl)
Data: 24 maj 2018 08:34

Przedwyborcza troll-lokomotywa PiSu ruszya. Kiedy przez platformowe wpisy w internecie PIS przegra wybory, wiec teraz caa masa trolli internetowych to nadrabia. Chwal co, czego nie powinno si chwali, czyli oszukuj. tak samo jak PO. Nie ma na kogo gosowa w tym kraju. smutne.

Wysane przez: yoe (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 24 maj 2018 13:50

Idealnego rozwizania nigdy nie byo i nie bdzie, tak jest skonstruowany wiat czyli my ludzie, na wyborach wybiera si mniejsze zo, w naszym przypadku na t chwil wybieramy midzy PIS a PO, co wane wybra trzeba czy nam si to podoba czy nie, dlatego uwaam e trzeba chodzi na wybory nawet jak nie mamy swojego lidera.

Wysane przez: HansHans (---.dip0.t-ipconnect.de)
Data: 24 maj 2018 19:42

Zgadzam si rwnie, e nie ma na kogo gosowa. Poza tym po prostu ju politykom nie dowierzam i mam za kamcw. Przed wyborami naobiecuj aby zdoby poparcie, a po wyborach maj wywalone bo ju t wadz maj. Z tych wszystkich najbliej mi do JKM (cho nie w caoci). Jedno mi si w nim bardzo podoba, to e szczerze mwi wprost, e NIC nie da. Po wyborze takiego przynajmniej pniej nie bd si cz wyrolowany.

Wysane przez: yoe (---.static.upcbusiness.at)
Data: 25 maj 2018 13:58

Rozczarowany to zawsze bdziesz bo kady co tam obiecuje. Dla mnie wane abym mg y w kraju z ktrego wiat si nie mieje, w kraju ktry nie jest izolowany i nie czu si a tak na bezczelnie rnity.

Wysane przez: JASNO (82.160.24.---)
Data: 27 maj 2018 10:17

werszawiek siprzebudzi ?

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg

Podwadny powinien przed obliczem przeoonego mie wygld lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszy przeoonego.

aosny starcze, pieniaczu, pamitaj e tacy jak ty yj krcej

Wysane przez: admin (Moderator)
Data: 27 maj 2018 10:24

JASNO Napisa(a):
-------------------------------------------------------
> werszawiek siprzebudzi ?

Chyba nie, W. wylecia za nawoywanie do kapowania, ale trzeba mu odda, e potrafi napisa co od siebie. To powyej wyglda na przeklejk.

Wysane przez: HansHans (---.dip0.t-ipconnect.de)
Data: 27 maj 2018 12:36

Pienidze na niepenosprawnych? Mog si bardzo szybko znale i bardzo wiele. A wic... Moe pastwo Polskie w kocu porzdnie "umiechnie" si do alimenciarzy? Dzisiejsza cigalno alimentw to farsa. Na dzieci najczciej musi paci fundusz alimentacyjny, czyli MY legalnie pracujcy pacimy z naszych podatkw. Na to id ogromne zasoby z budetu. Wedug najnowszych danych dug alimenciarzy wobec pastwa to ponad 12 (dwanacie) Miliardw zotych!! Za takie pienidze mona by zafundowa wszystkim opiekunom i samym niepenosprawnym wille z basenami.

Wysane przez: JASNO (82.160.24.---)
Data: 28 maj 2018 16:57

Rozmnoyo si tych przygupw i niedojdw i szukaj tylko pola eby zabysn...

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg

Podwadny powinien przed obliczem przeoonego mie wygld lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszy przeoonego.

aosny starcze, pieniaczu, pamitaj e tacy jak ty yj krcej

Akcja: ForaLista wtkwSzukajZaloguj
Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, e tylko zarejestrowane osoby mog pisa na tym forum.
This forum powered by Phorum.