Niedziela 16-12-2018, imieniny Albiny, Zdzisława
 
Reklama w Elblągu
Rek
Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Meble na wymiar
Wysłane przez: gumiak (---.play-internet.pl)
Data: 26 lipiec 2018 15:00

Jaką firmę lub stolarza polecacie do wykonania mebli, zabudowy kuchennej.

Re: Meble na wymiar
Wysłane przez: yoe (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 27 lipiec 2018 13:39

Projekty projektami, bardzo ważne jest wykonanie i doradztwo jakiego materiału można użyć a jakiego nie przy danych urządzeniach AGD.

Re: Meble na wymiar
Wysłane przez: fryde (---.146.45.82.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 20 listopad 2018 13:51

Polecam firmę Styl Meble [styl-meble.pl] Mają salon przy ulicy Tysiąclecia 1 w Elblągu.Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.