Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Znawca od rowerów trekkingowych poszukiwany
Wysłane przez: nsassert (---.play-internet.pl)
Data: 03 sierpnia 2018 09:43

Kupiłem niedawno rower przy al. Grunwaldzkiej, Sport lux obok chińczyka - totana porażka, źle mi go skręcili, wszystko skrzypi, hamulce nie są dobrze złożone, koło scentrowane. Ludzie tam pracujący nie mają pojęcia o rowerach.

Z racji, że zamierzam jeździć w długie trasy, a sam nie mam doświadczenia z rowerami i nie bardzo chce go teraz wysyłać na gwarancję na 2 tygodnie, szukam osoby, która się na tym dobrze zna w Elblągu.

Najlepiej pasjonata, który jeździ dużo na rowerach, potrafi powiedzieć co jest nie tak z rowerem i co i jak naprawić. Chciałbym też samemu nauczyć się dbać o rower i go serwisować - przyda się w długich trasach.

Za szkolenie i pomoc oczywiście płacę gotówką. Ktoś może kogoś polecić?Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2018-08-03 09:43 przez nsassert.

Re: Znawca od rowerów trekkingowych poszukiwany
Wysłane przez: Eg527 (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 04 sierpnia 2018 04:53

Daj rower do serwisu sklepu Neksus na grunwaldzkiej - wjazd jak na halę elzam ale w prawo za parkingiem, lepszych fachowców w Elblągu nie ma. Ważne jest ustawienie roweru przy zakupie i regulacja w serwisie ewentualnych luzow które mogą się pojawić po pierwszych 100-200km. Potem wystarczy już Tobie śrubokręt do regulacji linek przerzutek i imbus do klocków hamulcowych jeśli piszcza lub się zuzyja, no i smar do łańcucha np finisz line na pogodę suchą jak mniemam chyba że jeździsz w deszczu i błocie. Łyżki do zdejmowania opon i pompka stojąca choć teraz jest ich -pompek- pełno kiepskiej jakości na rynku niestety, na szczęście nie używa się jej codziennie. Jeśli bardziej Ci zależy to pomyśl o drugim łańcuchu i ich zamianie co kilka tys km. Dużo jest info na necie jeśli chcesz się zagłębić w ten temat. Pozdrower.Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.