Sobota 16-02-2019, imieniny Danuty, Julianny
 
Rek
Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Oddział położniczy
Wysłane przez: Moniczka1991 (---.163.231.207.ipv4.supernova.orange.pl)
Data: 11 wrzesień 2018 10:30

Witam. Niedługo będę rodzić i nie wiem który szpital wybrać gdyż nie znam szpitali w Elblągu. Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda opieka w obu szpitalach na oddziałach położniczych. Chodzi mi o lekarzy, położne oraz oddziały noworodkowe. Jakie Panie mają doświadczenia smiling smiley Pozdrawiam

Re: Oddział położniczy
Wysłane przez: mat (---.147.36.113.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 11 wrzesień 2018 15:23

wojewódzki szpital nie bardzo polecam

Re: Oddział położniczy
Wysłane przez: Eld (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 11 wrzesień 2018 18:13

A ja i owszem. Na miejscu jest np. OIOM noworodkowy, masa sprzetu, którego nie ma na Żeromskiego. W razie W, noworodka z Żeromskiego wiozą do wojewodzkiego a może liczyć sie kazda minuta.

Re: Oddział położniczy
Wysłane przez: Moniczka1991 (---.163.211.195.ipv4.supernova.orange.pl)
Data: 13 wrzesień 2018 17:47

A czy moglby kyos wypowiedziec sie cos wiecej odnosnie obu oddzialow ?

Re: Oddział położniczy
Wysłane przez: HFE (77.111.247.---)
Data: 13 wrzesień 2018 21:47

Na Żeroma zdecydowanie. Urodziłem się tam i jakoś daje radę, żyje, ogólnie jest ok. Polecam.

KKK - Kulturalny Klub Kibica

Re: Oddział położniczy
Wysłane przez: daxx (---.speed.planet.nl)
Data: 13 październik 2018 20:47

Ja się wypowiem, moja żona leżała w obydwu szpitalach na położnictwie jak i na patologii ciąży. Długo, więc trochę wiem. Było to kilka lat temu ale nasza służba zdrowia aż tak się nie zmienia.

Stary szpital czyli na Żeromskiego - mniej pacjentek na salach, generalnie po 2. Cisza i spokój.

Wojewódzki - nawet i 4 pacjentki na sali. Po porodzie sale 2 osobowe.

Obsada lekarska - w zależności od przebiegu ciąży i porodu. Jak jest wszystko dobrze to będziesz chwalić każdy z tych szpitali. Jak coś pójdzie nie tak - to będziesz psy wieszać na szpitalu i lekarzach. W naszym przypadku na Żeromskiego był ten zły. Natomiast pochwalić muszę Hanicentę Rzepę z Wojewódzkiego - a jak sobie wygooglujesz to znajdziesz wiele negatywnych opinii na jej temat. Polecam również Annę Czyżak-Bukato.

Więcej sprzętu jest w Wojewódzkim. Temat wiele razy pojawiał się na tym forum i powtarzam to i ja. W naszym przypadku nie trzeba było ratować noworodków, nie było potrzebnych inkubatorów więc tylko z opowieści znam tych kobiet, które leżały na salach z żoną. Jak wspomniałem spędziła tam wiele miesięcy, nasiedziałem się tam z nią za kilka następnych pokoleń w mojej rodzinie.

Tyle ogółem - więcej tylko na priv.Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.