Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Pytanie:<br> A skad Boromir wie kim sa i czym zajm
Wysłane przez: kol@ (---)
Data: 29 sierpnia 2000 00:00

Pytanie:<br>
A skad Boromir wie kim sa i czym zajmuja sie ludzie tutaj piszacy? Pytam, bo ja na przykład nie mam o tym (blizszego) pojecia, choc sledze te liste od samiuskiego poczatku winking smiley<br>
<br>
Co do propozycji dyskusji na temat problemow Elblaga, to osmiele się zauwazyc, ze przewijaja się one już od dluzszego czasu. Niestety, jak na razie niewielu zdecydowalo się zabrac glos w tej sprawie &#8211; ciekawe dlaczego? Czyzby w Elblagu zaczelo nagle dziac się tak dobrze, czy po prostu brakuje ochoty na roztrzasanie problemow, które i tak pozostaja przez zainteresowane (lub nie ;P) wladze przemilczane?<br>
Jeżeli brakuje goracych tematow, to polecam np. powszechna dostepnosc wszelkiego rodzaju dragow w miescie, dealerow pod szkolami (wrzesien idzie ;D), w knajpach oraz na telefon, problem bezpieczenstwa na ulicach miasta, brak perspektyw dla mlodych ludzi i rosnace bezrobocie... Ewentualnie mogę dodac niski poziom szkolnictwa w miescie (gdzie te dobre, wyzsze uczelnie??), brak propozycji dla inwestorow z gruba kasa, a także cos mniejszego kalibru &#8211; to mój ulubiony &#8211; zaniedbany plac przy Dworcu Glownym, który miast być wizytowka miasta straszy zasfaltowana przestrzenia i obskurnymi &#8211; na oko z lat 60-tych &#8211; miejscami na klomby. Dla porzadku dodam, ze jakis czas temu cos zaczelo tam rosnac. Jednak w miejscu tak duzym i waznym dla wizerunku miasta oraz jego mieszkancow jest to przyslowiowa kropla w morzu...<br>
Z tych najswiezszych, to będzie chyba wizyta Krzaka w elblaskim grodzie i jego niestrzelony karny... hehehe... Cala Polska to widziala w wiadomosciach i niektorzy mieli niezly ubaw! A propos, ktos wie, w ktorej lidze gra teraz Olimpia/Polonia Elblag i czy w ogole cokolwiek się jeszcze dzieje na stadionie przy Agrykoli?<br>
Przyszedl mi do glowy jeszcze jeden temat &#8211; korupcja! Czy ktos ostatnio skorumpowal jakiegos urzednika dowolnego szczebla? Jeśli tak, to dajcie znac na tych stronach &#8211; będzie wiadomo ile i dla kogo przygotowac winking smiley<br>
<br>
Pozdrawiam<br>



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.