Sobota 20-04-2019, imieniny Czesława, Agnieszki
 
Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Komu przeszkadzały drzewa przy SP 18 ??
Wysłane przez: valetudo_el (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 20 luty 2019 14:47

Co za barany poobcinali drzewa przy placu zabaw koło szkoły podstawowej nr 18? Za dużo mamy zieleni? Żywopłoty powyrywali już rok temu, teraz za drzewa się wzięli, ten dureń z zieleni miejskiej który to zarządził powinien natychmiast iść do zwolnienia. Najlepiej wszędzie beton postawić. Trochę przyrody człowiek miał przy balkonie to przeszkadzało komuś.

https://i.postimg.cc/SxQfbx2c/IMG-20190220-143049.jpg

Re: Komu przeszkadzały drzewa przy SP 18 ??
Wysłane przez: buc (---.static.ip.netia.com.pl)
Data: 21 luty 2019 10:21

Przynajmniej jaśniej tym z parteru i piętra

Re: Komu przeszkadzały drzewa przy SP 18 ??
Wysłane przez: fo-tel (---.adsl.inetia.pl)
Data: 23 luty 2019 14:07

A jak by podczas wichury gałąź na plecy Ci spadła?

Re: Komu przeszkadzały drzewa przy SP 18 ??
Wysłane przez: buc (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 23 luty 2019 22:56

Dokładnie ale jak sie bierze kasę z pisu za wpisy to sie zakłada beznadziejne topici.Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.