Środa 24-07-2019, imieniny Krystyny, Kingi
 
Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Trasa Elbląg - Wwa
Wysłane przez: MikeMechanix (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 czerwiec 2019 21:02

Jak to się obecnie prezentuje? Z tego co kojarze do Płońska od Elbląga są 2 pasy bez przerwy?

Planuje wyjazd i albo A1 + A2 albo DK6 + S7

Re: Trasa Elbląg - Wwa
Wysłane przez: Zbanowany (---.163.171.201.ipv4.supernova.orange.pl)
Data: 22 czerwiec 2019 02:31

2 jezdnie sa tylko do Nidzicy, potem jedna jezdnia az do Plonska.

Re: Trasa Elbląg - Wwa
Wysłane przez: MikeMechanix (---.centertel.pl)
Data: 24 czerwiec 2019 18:01

S7 jest już do Napierek.

Później Mława - odcinkowe pomiary prędkości - jeden pas do Płońska a później już prawie Wawa smiling smiley Całkiem przyjemnie się jedzie i trasa o wiele krótsza z Trójmiasta niż przez A1, A2.

Tak przy okazji najtańsze paliwo jest w Strzegowie, na S7 nawet 30-40 gr drozej na litrze.Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.