Środa 24-07-2019, imieniny Krystyny, Kingi
 
Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Czyszczenie felg aluminiowych - domowy sposób
Wysłane przez: yoe (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 01 lipiec 2019 21:27

Czy ktoś zdradzi jaki domowy preparat należy użyć ( z tego co pamiętam zmieszać z wodą ) i spryskać felgi aluminiowe aby pozbyć się brudu z felg a na końcu opłukać wodą ? Wiem że na 100% jest jakiś sposób, efekt taki jak firmowe preparaty. Po spryskaniu felga robi się ( krwawa ) co świadczy o reakcji czyli oczyszczaniu, potem płukanie i felga świeci jak nowa.
Googlowałem ale bez efektu. Może jakiś handlarz nam podpowie ....

Re: Czyszczenie felg aluminiowych - domowy sposób
Wysłane przez: JASNOŚĆ (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 lipiec 2019 22:26

Podobno spowiedź oczyszcza, spróbuj felgę wyspowiadać

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej

Re: Czyszczenie felg aluminiowych - domowy sposób
Wysłane przez: dexter74 (---.47.127.102.ipv4.supernova.orange.pl)
Data: 02 lipiec 2019 21:52

Ja używam K2 Roton.

Ale nie spodziewaj się (zwłaszcza jak masz zaniedbane felgi), że popryskasz i samo zejdzie, takie cuda to tylko w reklamie Fairy :-)
Trzeba jednak gąbki użyć, ale robi co ma robić.Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.