Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Blokowanie pasa ruchu koło rynku i inne takie.
Wysłane przez: waldisobon (91.241.5.---)
Data: 27 sierpnia 2019 07:26

Z okna mam dobry widok na ul. Płk Dąbka. Co każdy wtorek/piątek/sobota koło rynku dzieją się rzeczy niepojęte - "klienci" chcący nabyć drogą zakupu warzywka, owoce lub papierosy :-) stoją sobie w kolejce na wjazd blokując prawy pas ulicy. Cyklicznie jakiś autobus nie może wjechać w zatoczkę przystankową lub z niej wyjechać. Dodatkowo okoliczne chodniki w promieniu kilkuset metrów pozastawiane są samochodami "przyjezdnych". Pół biedy jak można przejść, ale z tego co widzę pozostawienie przepisowych 1,5 m się w praktyce nie zdarza, dobrze jak jest pół metra. Nie wspominam o zajmowaniu miejsc mieszkańców na parkingach osiedlowych :-)

Dodatkowo za każdym razem przy wizycie na bazarku nie da się nie zauważyć jakiejś lewizny - kosmetyki, podróbki ubrań a "papierosy, papierosy" słychać na każdym niemal rogu.

Serio policja tego nie widzi?

Re: Blokowanie pasa ruchu koło rynku i inne takie.
Wysłane przez: JASNOŚĆ (---.play-internet.pl)
Data: 27 sierpnia 2019 10:26

Też uważam że w tym miejscu w dniu targowe powinien się pojawić patrol policji i kierować ruchem nakazywac pojazdam odjechane powiedzmy 3-5 aut stoi a reszta won w ****u wypierdalac zrobić kolko i próbować jeszcze raz bo tu jest blokowany przystanek, postój taxi i skrzyżowanie a co do handlu to znaleźć coś oryginalnego w Polsce to trzeba mieć szczęście, powiem tak w wielu sklepach markowych metki niby oryginalne Ale jakość produktu mocno odbiega ...

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej

Re: Blokowanie pasa ruchu koło rynku i inne takie.
Wysłane przez: Zbanowany (---.163.197.254.ipv4.supernova.orange.pl)
Data: 27 sierpnia 2019 16:48

Co do zajmowania miejsc mieszkancom to ci ktorym miejsca sa zajmowane jada na stare albo w okolice placu jagielonczyjka i tez zajmuja je mieszkancom wiec jest remis smiling smileySzanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.