Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Gdzie dobry elektryk od samochodów??
Wysłane przez: Bobek (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 01 lutego 2020 19:46

Który dobry elektryk od samochodów??

Bobeksmiling smiley

Re: Gdzie dobry elektryk od samochodów??
Wysłane przez: BadMan (80.51.63.---)
Data: 01 lutego 2020 20:33

Bardziej ogólnikowo już się nie dało?
Bodzio smileys with beer



Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2020-02-01 20:34 przez BadMan.

Re: Gdzie dobry elektryk od samochodów??
Wysłane przez: tycjan (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 01 lutego 2020 20:51

Ja kiedyś miałem problem ze światłami w swoim bolidzie i u mechanika powiedzieli, że to sprawa dla elektryka i odesłano mnie do: [tiny.pl] mój problem zdiagnozował w kilkanaście sekund. Cała wizyta to jakiś kwadrans.

Re: Gdzie dobry elektryk od samochodów??
Wysłane przez: JASNOŚĆ (---.play-internet.pl)
Data: 01 lutego 2020 21:10

BadMan Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Bardziej ogólnikowo już się nie dało?
> Bodzio smileys with beer


Sądzę że to chodzi o tego wiesz, no tego jedynego w mieście ja kto mówią starzy górale którzy wyjechali zarobić dutki do hameryki Best of the best.
Jasność

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej

Re: Gdzie dobry elektryk od samochodów??
Wysłane przez: mactech (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 marca 2020 16:08

Jeśli miałeś problemy w aucie to na pewno przydatna by była by CI rozdzialnia [sklep.mactech.pl] też miałem problem i kolega ustawił mi listwy i odpowiednie napięcie co pozwoliło rozwiązać problem

Re: Gdzie dobry elektryk od samochodów??
Wysłane przez: mactech (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 lipca 2021 14:13

Artykuł o właściwośćiach spiruliny. [www.spirulina.pl] ważne są wiatminy w naszym organiźmie



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.