Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
mediaexpert usługa wydruku..
Wysłane przez: dino (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 28 listopada 2020 13:40

Własnie jestem po zakupie u nich,doliczają sobie 1 gr za wydrukowanie paragonu...nie dużo,bo nie dużo,bo to tylko grosik,ale...

Re: mediaexpert usługa wydruku..
Wysłane przez: yoe (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 29 listopada 2020 19:39

Ciekawa usługa ...

Re: mediaexpert usługa wydruku..
Wysłane przez: daxx (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 27 stycznia 2021 12:28

Serio? 1gr za wydrukowanie paragonu? Co na to Urząd Skarbowy? A za fakturę ile sobie liczą? 10gr?

Dawno temu Lotto doliczało sobie 2 gr za wydrukowanie kuponu i pewnego dnia zapłacili karę i zaprzestali tego procederu.Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.