Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
EURO 2020 Polska - Słowacja
Wysłane przez: yoe (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 14 czerwca 2021 22:17

Idąc retoryką

[wiadomosci.gazeta.pl]

mecz wygraliśmy spinning smiley sticking its tongue outspinning smiley sticking its tongue outspinning smiley sticking its tongue outthumbs up smiley

Re: EURO 2020 Polska - Słowacja
Wysłane przez: HansHans (---.centertel.pl)
Data: 03 lipca 2021 02:01

Już tam ponoć Bismarck idealnie wyjaśnił Polaków: "Dajcie rządzić Polakom a sami się wykończą".

Co do samej piłki nożnej... niestety ale moje zdanie jest takie, że Polska powinna zrezygnować z wystawiania reprezentacji piłki nożnej. Co nam po reprezentacji gdy nie ma z niej żadnej satysfakcji. Sam Lewandowski nie jest w stanie wygrać mistrzostw (choć czasem wygrać cały mecz mu się udaje).Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.