Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Niedziela już tylko (nie)handlowa w E-gu
Wysłane przez: yoe (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 28 sierpnia 2021 08:10

[finanse.wp.pl]

Czy w E-gu są już jakieś duże sklepy sieciowe ( Kaufland, Biedronka, Carrefour, Lidl itp. ) otwarte w każdą niedziele w kontekście powyższego artykułu ?

Re: Niedziela już tylko (nie)handlowa w E-gu
Wysłane przez: mat (---.gdansk.vectranet.pl)
Data: 30 sierpnia 2021 07:31

Biedronka na Węgrowskiej

Re: Niedziela już tylko (nie)handlowa w E-gu
Wysłane przez: yoe (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 21 listopada 2021 15:31

Otwarte w niedzielę mają również Lidl na Browarnej, Biedronka Rawska

Re: Niedziela już tylko (nie)handlowa w E-gu
Wysłane przez: mat (---.gdansk.vectranet.pl)
Data: 23 listopada 2021 08:17

i jeszcze Castorama i Aldi

Re: Niedziela już tylko (nie)handlowa w E-gu
Wysłane przez: JASNOŚĆ (---.adsl.inetia.pl)
Data: 25 maja 2022 16:23

.

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócejSzanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.