Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Rekordowo niskie bezrobocie w Polsce
Wysłane przez: Benderr (---.adsl.inetia.pl)
Data: 30 września 2022 14:51

Stopa bezrobocia, po dostosowaniu sezonowym, w sierpniu wyniosła w Polsce 2,6 proc., tak jak w lipcu - podał Eurostat. W strefie euro było to odpowiednio 6,6 proc.

[wgospodarce.pl]

Re: Rekordowo niskie bezrobocie w Polsce
Wysłane przez: wiki87 (---.icpnet.pl)
Data: 30 stycznia 2023 14:36

Na szczęście pracę mam, nie wyobrażam sobie, by tak całymi dniami nic nie robić. Mnie robota kocha, dlatego zawsze szukam do skutku i na razie udaje mi się, zobaczymy, jak będzie dalej. W związku z pracą niedługo będzie można rozliczyć PIT-37, czytałam o tym w tym artykule [www.tysol.pl]. Warto go przeczytać.

Re: Rekordowo niskie bezrobocie w Polsce
Wysłane przez: Elbladczyk (---.25.62.177.ipv4.supernova.orange.pl)
Data: 07 marca 2023 10:08

Akurat mi się zdaje, że roboty to nie brakuje. Tylko te dzieciaki są takie wybredne. Ja po studiach pracowałem gdziekolwiek zeby mieć doświadczenie, w trakcie studiów też. A oni? Albo w zawodzie albo dalej na garnuszku rodziców.Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.