Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Usługa Dom - Spółdzielnia Mieszkaniowa z E-ga
Wysłane przez: yoe (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 31 stycznia 2023 12:09

Czy ktoś coś więcej wie na temat rzekomych kłopotów tej spółdzielni ? Ponoć mają zajęte konta bankowe przez komornika, słyszałem że jakiś budynek, który jest obsługiwany przez w/w spółdzielnię ma już wyłączone ogrzewanie z uwagi na nie uregulowane rachunki, czy ktoś to potwierdza ?

Zasoby spółdzielni:

[www.uslugadom.elblag.pl]Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.