Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Gdzie w Elblągu można poznać dziewczyny?
Wysłane przez: Asiek (---.bredband.tele2.se)
Data: 03 maja 2023 09:03

Hej, mieszkam na stałe w Szwecji, mam 22 lata. Obecnie studiuję w Warszawie, ale czasami na weekendy zaglądam do rodziny w Elblągu. Chciałbym poznać dziewczynę z którą mógłbym wyskoczyć na kawkę, do kina czy na dyskotekę, ale nie znam Elbląga na tyle, by znaleźć partnerkę. Ta wiadomość nie jest ofertą matrymonialną czy też ogłoszeniem erotycznym, tylko po prostu chciałbym poznać koleżankę, przyjaciółkę, uczciwą dziewczynę. Mam nadzieję, że to nie jest Mission Impossible.

Re: Gdzie w Elblągu można poznać dziewczyny?
Wysłane przez: JASNOŚĆ (---.net-el.pl)
Data: 03 maja 2023 11:43

Z warszawy jest Weronika czasem tu pisze, co prawda dawno nie ale próbuj...

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócejSzanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.