Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Do FGPmaniaca:<br> Sluchaj czlowieku, to czego i k
Wysłane przez: kol@ (---)
Data: 15 września 2000 00:00

Do FGPmaniaca:<br>
Sluchaj czlowieku, to czego i komu zazdroscisz to wylacznie Twoja sprawa i swiadczy jedynie o Twoim poziomie intelektualnym i moralnym, zrob jednak cos dobrego dla swiata i nie wmawiaj ludziom, ze powini być dumni z jednego z najbardziej obelzywych okreslen jakimi można obrzucic rodowitego elblazanina!! Jeżeli imponuje Ci porownanie ze zlodziejem, bandyta i gangsterem &#8211; bo to jest synonim dresiarza!! &#8211; to moje najszczersze kondolencje. Ja czulbym się baaaardzo upokorzony gdyby ktos nazwal mnie w ten sposób &#8211; Ty jak widze jestes z tego nawet dumny?! Zenujace!!<br>
Nawiasem mowiac, taki sposób "promocji" mojego (również) miasta wzbudza we mnie jedynie poczucie wstydu oraz ogromnej i niezasluzonej krzywdy. <br>
<br>
PS<br>
Gwoli scislosci, to wcale nie cala "warszafka" nazywa dresiarzy "elblagami", a jedynie bardzo, bardzo, baaardzo waska grupa (mlodych) ludzi &#8211; i to zwykle tych, którzy mieli już do czynienia z ludzmi w Elblagu mieszkajacymi (w pozytywnym lub negatywnym slowa znaczeniu ;D). Inni po prostu niewiele o naszym pieknym miescie wiedza! Co wiecej, "elblagi" wcale nie jest okresleniem pozytywnym &#8211; wrecz przeciwnie &#8211; jednym z najbardziej pogardliwych (naturalna reakcja na takie slowa jest zwykle przylanie w pysk!!). Zycze dobrego samopoczucia<br>
Pozdrawiam<br>



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.