Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Wydaje mi się, że wiekszość osób wypowiadjących si
Wysłane przez: Janusz (---)
Data: 19 listopada 2000 00:00

Wydaje mi się, że wiekszość osób wypowiadjących sie na tej stronie to grono sfrustrowanych nudziarzy, które za punkt honoru postanowiło z oślim uporem systematycznie wypowiadać się na temat tzw. dresów. Odnoszę wrażenie, że paranoja i paniczny lęk doprowadziły do obsesji ludzi, którzy kilkukrotnie wypowiadają się na ten sam, poniekąd nudny i niewarty wzmianki, temat. Widocznie poziom intelektualny niektórych mieszkańców mego miasta znacznie się obniżył od mojego, niedawnego przecie, wyjazdu. Myślałem, że będąc na obczyźnie przeczytam coś ciekawego, ale pochodzącego od zwykłych mieszkańców mego miasta. Pomyliłem się, szkoda. I nie jestem przedstawicielem subkultury tzw. dresiarzy choć lubię ubierać się na styl sportowy; ze względów praktycznych. Słowo jeszcze do administratorów strony: pisząc to mam przed sobą napis w górze ekranu "Oficialna strona miasta Elbląg". Sądzę, że lepiej by brzmiało "Oficjalna....". Pozdrowienia z Londynu.



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.