Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Od niedawna jestem uzytkownikiem internetu. Na str
Wysłane przez: Tom K. (---)
Data: 22 listopada 2000 00:00

Od niedawna jestem uzytkownikiem internetu. Na stronie elblaskiej bylem juz kilka razy ale hyde park odwiedzilem poraz pierwszy dzisiaj. Zawsze jak zagladalem na elblag.pl myslalem ze hyde park to jakas kolejna glupia amerykanizacja ( anglikanizacja)<br>
,ale to co zobaczylem uradowalo mnie, teraz uwazam ze"Hyde park" to wspanialy pomysl zrealizowany przez wspanialych ludzi,<br>
zobaczylem tez statystyki Elblaga, ktore moim zdaniem sa optymistyczne. Wszyscy pisza jakim "meliniarskim" miastem jest Elblag, czy nikt nie zauwazyl totalnej poprawy w ciagu kilku ostatnich lat? Ul. plk. Dabka (przy ktorej mam przyjemnosc mieszkac) jest obecnie najpiekniejsza ulica w miescie, upiekszono ulice 1 Maja, i te po drugiej stronie hotelu Elzam,<br>
pieknie oswietlono kosciul na bulwarze Zygmunta, sa nowe autobusy, badzmy optymistami bo powoduw do tego nie trzeba daleko szuac. Wszyscy czepaija sie dresiarzy, duzo jezdze po miescie a codziennie wieczorem ( miedzy godz.20 a 22) przejezdzam spory kawalek miasta a jak jest cieplo to czasem nawet ide piechota i czuje sie bezpiecznie mimo ze chodze sam i mam "tylko" 17 lat tak wiec móglbym komus na miescie "podpasc", czasem mija mnie pieszy patrol policji. Dresiarze jak sa to siedza pod swoimi klatkami, czasem wyjda na miasto ale to przeciez nie mordercy, dajmy im zyc bo to jacy sa to "zasluga" ich rodzin, doroslych wsrod ktorych kazdy z nas zyje, ktorym nowo wybrany z nadzieja prezydent nie dal obiecanych podwyzek, obnizenia podatkow i tanszych materialow w sklepach ( nie mam na mysli konkretna wladze).<br>
Dzieki tym obiecanym rzeczom wyrosloby z nich co innego a swiat jest jaki jest i tego nie zmienimy. Na prezydenta nie idzie ten kto chce pomagac ludziom i jest dobroduszny, bo taki czlowiek nie przebilby sie przez szereg blokad, na prezydenta idzie ten kto chce dostatnio zyc do konca zycia. A barbie?<br>
To ladne kobiety, przyjemnosc sprawia patrzenie na nie i jako takie obcowanie z nimi, czy one nas wyzywaja bez przyczyny?<br>
Dajmy im zyc w taki sposub w jakim siebie odnalazly. Zamiast narzekec na brzydki Elblag powinniscie starac sie walczyc z wszechobecna korupcja i z characzownikami ( to mafia jakby ktos nie wiedzial) bo oni maja w kieszeni kazdy sklep. Mafia w postaci dresiarzy nie wyjdzie na ulice aby okradac i bic przechodniow, mafia jest bezpiecznie ukryta i chroniona przez przekupionych policjantow.



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.