Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony: <--123-->
Bieżąca strona: 2 z 3
Re:
Wysłane przez: czytacz (---.elblag.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data: 27 czerwca 2003 08:26

Zwróćcie uwagę, co "niechlujny i zdecydowanie cymbałowaty" WC kazał zamieścić na na temat wielkiego artysty rzeżbiarza Waldemara Cichonia na swojej stronie internetowej. Tekstu mniej jak w katalogu, a o lepieniu bałwanów w Calgary nawet słowa nie ma. A tak poważnie, to dlaczego mam wrażenie, że komuś tu słoma z butów wyszła?

Re:
Wysłane przez: la clinique (---.softel.com.pl)
Data: 27 czerwca 2003 12:59

chcialbym zauwazyc, ze tam na liczniku jest 10276

Re:
Wysłane przez: la clinique (---.softel.com.pl)
Data: 27 czerwca 2003 13:21

let me elaborate ... od jakiegos czasu przypatruje sie z ukrycia tej jakze zalosnej dyskusji internetowych cipoludkow z kims, kto do czegos doszedl w zyciu ... ya peeps make me laugh ...
odwolujac sie do mojej background knowledge wiem iz strona P.Cichonia nie jest uaktualniana od dawna z powodow, ktorych ludzie istniejacy tylko w internecie (tak to o Was !) nie powinni wiedziec i nie zrozumieja ...
po drugie - strona internetowa dla przecietnego czlowieka jest mniej istotna wizytowka niz katalog na RZECZYWISTEJ wystawie (to odnosnie umiesczonego tam info)
wchodzac w polemike z p. Cichoniem weszliscie w rozmowe z REALNYM czlowiekiem a nie kolejna anonimowa twarza z tego jakze marnego hate parku na ktorym obok tej dyskusji te same osoby napierdalaja gadke o grubasie co im zle buty sprzedal ... kim WY w ogole jestecie ? studentami lokalnego uniwerku co przepuszcza wszystkich bo placicie ? zakompleksionymi pracownikami sklepow komputerowych co nie maja gdzie sie wyzywac bo irc juz nie wystarczy ? czy po prostu przeniesliscie swoje marne wypowiedzi z drzwi w szkolnym kiblu, bo tam was bili silniejsi za pisanie na drzwiach od ubikacji 'quake rulez' ?
mieszkany elblaga ze swoim lokalnym patriotyzmem prosze na stadion, bo tu tylko siebie nawzajem wbijacie w ziemie ... wyjmijcie wtyczki z modemow i wyjdzcie na zewnatrz, kupcie sobie wlasne zycie i dotknijcie swiata, ktory tak naprawde jest wiekszy i bardziej skomplikowany nize wasza myszka i ten upadajacy portal ...
pewnie po mojej wypowiedzi pojawia sie setki bluzgow i jednolinijkowych wypowiedzi jaki to jestem ograniczony ... well hell - 99% of ya'll bitches ain't **** ...

Re:
Wysłane przez: Irma (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 27 czerwca 2003 13:26

Nie jesteś ograniczony, jesteś debeściak :->



................................
Północ zanika tak jak noc
Ciała nasze skrywa koc
Czy to jest jawa czy też sen?
A ja śpiewam refren ten

Re:
Wysłane przez: HERMIONA (---.elblag.sdi.tpnet.pl)
Data: 27 czerwca 2003 14:00

super

Re:
Wysłane przez: zniesmaczony (---.elblag.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data: 27 czerwca 2003 14:44

Ciekawe, że jedyną osobą, która tutaj bluzga jest WC vel la clinique. Mam nadzieję, że nikt nie zniży się do poziomu pana doktora i na dostarczy mu tym samym chorej satysfakcji. Imputując wszystkim frustracyjne zachowania, sam przejawia jej głebokie objawy waląc wokół na odlew. Dostało sie wszystkim - od studentów po ten portal. Takiej porcji nienawiści do wszystkich i wszystkiego nie widziałem już dawno. To nie my lecz la clinique zamienia HP w hate park. Szkoda, że w swoim zaślepieniu tego nie widzi.

hyhyhy
Wysłane przez: amberdawn rozbawiona (---.elblag.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data: 27 czerwca 2003 14:51

kolejna osoba,ktora mowi co mam robicsmiling smiley
ktora pokazuje mi jaka jestem ograniczonasmiling smiley
pozwol ze sama wybiore jak chce zyc (zaraz sie dowiem ze to co prowadze to nie zycie) i co chce robicsmiling smiley

i wcale nie jest z Ciebie debesciaksmiling smiley bo ja qrde nie lubie umoralniajacych gadeksmiling smiley zwlaszcza od kogos kto nic nie wie o mnie i wyciaga wnioski na podstawie kilku.....setwinking smiley postow na HPsmiling smiley

pzdrsmiling smiley

Re:
Wysłane przez: kolega (---.elblag.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data: 27 czerwca 2003 15:03

Czyżby to WC junior, dumny student UW, popisywał się tutaj tanią angielszczyzną i głęboką pogardą dla elbląskich kolegów? Wojtusiu ta frustracja to nabyta czy wrodzona?

Re:
Wysłane przez: user (---.softel.com.pl)
Data: 27 czerwca 2003 15:31

Kiedyś pamietam, przez parę lat na www.elblag.pl był wyeksponowany link do strony Cichonia. Galeria Softela, czy jakoś tak to się nazywało. Mając taki adres można nabić licznik na każdej, najpodlejszej nawet stronie. Potem chłopcy się chyba pogniewali i link zniknął. Ktoś, kto pisze, że katalog sprzedany zapewne w kilkudziesięciu egzemplarzach jest ważniejszy niż strona, którą podobno odwiedziło 10000 ludzi chyba bredzi. Na onecie można sobie za darmo założyc stronkę, gdzie nie dwa, a nawet tysiąc stypendiów Ministra można sobie wypisać. To, że pies z kulawą nogą tam nie wejdzie to już inna historia.

Re: :->
Wysłane przez: Irma (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 27 czerwca 2003 15:48

Debeściak było oczywiście z ironią (patrz emotikonka na końcu).
Proponowałabym la clinique do dwóch bełkotliwie użytych języków dołączyć trzeci - migowy. A najlepiej niech to będzie wyłącznie migowy, na czym całe HP zapewne skorzysta. I jeszcze tak z ciekawości spytam: czemu miały służyć te wstawki w języku angielskim? Czyżby to nieskromna chęć pokazania wszystkim, że "zna się te języki "?



................................
Północ zanika tak jak noc
Ciała nasze skrywa koc
Czy to jest jawa czy też sen?
A ja śpiewam refren ten

Re:
Wysłane przez: UEFA (---.softel.elblag.pl)
Data: 27 czerwca 2003 16:02

Panie Waldku ... daj sobie już Pan spokój, skompromitował się Pan i koniec. Dla mnie jest Pan pieniaczem, snobem, "miszczem" własnej arogancji.
Nie wnikając w relacje Cichoń-Denisiuk ( bo mnie one za bardzo nie interere ) obraził Pan Panie Waldku mnie bezpośrednio ( nie wypowiadam się za resztę HP ) ... "wirtualne matołki" ... "internetowi cipoludki" ... starczy ... większość z nas tu na HP się zna, tak, tak, dziw Pana bierze, nie jesteśmy tacy prości jak się Panu wydawało .... mamy swoje życie, swój świat, nie tylko myszka i modem .... ja za to proponuję Panu Panie Waldku od czasu do czasu wyjść z tej swojej pracowni na Garbary i przejść się trochę po mieście, lato w pełni, zielono się zrobiło ... wogóle zastanawiam się po co ja to piszę ... skoro jest Pan takim "miszczem" to w Katalogu powinno być tylko "Waldemar Cichoń - artysta " koniec kropka .... a Pan ... awanturuje się o jakieś popierdółki ? Przeca to nie jest Pana biografia do jasnej !!!
Powiem (napiszę) więcej, w wyścigu na głupotę niekt nie ma z Panem szans, wygrał Pan Panie Waldku, mam tylko nadzieję że to osiągnięcie będzie uwzględnione w następnej edycji Katalogu ..... osobiście dopilnuję...
UEFA zniesmaczony

Re:
Wysłane przez: ja (---.elblag.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data: 27 czerwca 2003 16:09

user, ja też pamietam ten link. Parę razy z niego skorzystałem. Rzeźby całkiem niczego, szkoda, że autor nieco żałosny. Ale czy rzeźbiarz musi być piękny, młody, mądry i kulturalny. Wystarczy żeby dobrze dłutem robił.

Re:
Wysłane przez: la clinique psychiatric (---.elb.vectranet.pl)
Data: 28 czerwca 2003 11:37

fin

Re:
Wysłane przez: UEFA (---.softel.elblag.pl)
Data: 28 czerwca 2003 11:48

Szkoda że nie heppi end ......
UEFA

Re:
Wysłane przez: la clinique (---.softel.com.pl)
Data: 28 czerwca 2003 11:57

heh od cipoludkow to ja a od matolow Waldek ip wdzwanialne ... z reszta eat my shorts grinning smiley

Re:
Wysłane przez: czytacz (---.elblag.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data: 28 czerwca 2003 13:41

la clinique psychiatric : jak widać niedaleko pada jabłko od jabłoni !

BTW, jakbyś mniej szpanował angielskim, to może byś nie robił błędów ortograficznych (zresztą), że o interpunkcyjnych nie wspomnę. Jak się twój idol dowie, to Ci od niechlujnych cymbałów nawrzuca :-)

Re:
Wysłane przez: L.KaQła (---.elb.vectranet.pl)
Data: 29 czerwca 2003 10:26

Zajrzałem na stronę Obywatela WC i odetchnąłem z ulgą. Tyle się pisze o katastrofie Żuławskiego Zagłębia Meblarskiego. A tu proszę - dobry marketing, choć asortyment zawężony jedynie do przycisków do papieru. hehehehehe, a tak już bez żartów - Obywatelu WC - są dwa wyjścia z tej sytuacji: 1. azyl polityczny (proponuję Demokratyczną Republikę Kongo) 2. przejście do podziemia i oczekiwanie na IV RP , by starać się o status więźnia politycznego (podwyżka renty i ewentualnie "Krzyż Kawaleryjski" z rąk prezydenta Leppera)

Re:
Wysłane przez: ??? (---.elblag.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data: 29 czerwca 2003 12:00

Skąd w tych Cichoniach tyle pogardy dla innych ludzi ???

Re:
Wysłane przez: Ona (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 29 czerwca 2003 19:35

Czy mogę wpaść do pracowni z butelką wina i koleżanką?

Re:
Wysłane przez: bywalec (---.elblag.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data: 29 czerwca 2003 22:43

Wpaść to możecie, nawet obie naraz, bo mistrz się chwali, że jeszcze może. Po butelce chwali się sczególnie, ale za to mniej może. Więc może jednak jeśli z koleżanką to bez butelki albo vice versa, znaczy się na oborot. Wtedy wpadka bardziej prawdopodobna. Poza tym korzyści dla ciebie niewielkie, za to ego mistrza bardzo i owszem zostawisz podbudowane.

Re: cenzura
Wysłane przez: Marek Klos (---.dyn.optonline.net)
Data: 30 czerwca 2003 00:13

Waldek,
na Tobie mozna polegac jak na Zawiszy!
Masz racje, pelno jeszcz na swiecie "assholes",
ale to nie znaczy ze walka jest beznadziejna.
W koncu z szrancza tez madrzy ludzie wygrywaja.
Pozdrowienia
Marek

Re:
Wysłane przez: bywalec (---.elblag.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data: 30 czerwca 2003 09:28

Inwektywy i "bluzgi", to jest to, co najłatwiej przychodzi panom artystom. Żenada.

Re:
Wysłane przez: Fjona (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 30 czerwca 2003 12:12

Troszke zaskoczyła mnie wypowiedz panów Artystow. Zostawiam bez komentarza te posty bo nie ma sensu dyskutowac z elblaska elita o ktorej wiadomo wylacznie w waskim swiatku artystow elblaskich. Ciekawe.... a lepiej zostawie tak jak jest. Dla mnie to burza w szklance wody i tyle

Re:
Wysłane przez: macierzanek (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 30 czerwca 2003 19:26

Słyszałem,że jest Pan niewidomy czy to prawda?jak Pan radzi sobie z kompem?co z artystami bez wykształcenia?

Re: artyści bez wykształcenia -
Wysłane przez: Anna (---.gabo.pl)
Data: 10 sierpnia 2003 16:22

no właśnie, co Pan o nich sądzi Panie Waldku?

Re:
Wysłane przez: LODYGA (---.softel.elblag.pl)
Data: 12 sierpnia 2003 10:34

JA ****E ZASCIANEK ARTYSTOW ELBLASKICH , TU DODAM ZE SNOBISTYCZNY I ZAKOMPLEKSIONY SIE WYKLUCA O SWOJE DOKONANIA JEDNA WYSTAWA NA ROK W GALERI I JAKIES TAM SPOTKANIA GRATULACJE JESTESCIE WIELCY JAK TRZONKI OD LOPATY .
PANOWIE I PANIE ARTYSCI Z ELBLAGA GDZIE W JESTESCIE PRZEZ CALY ROK CO ROBICIE DLA MIASTA ,CO DAJECIE LUDZIA OD SIEBIE ?
REVOLTA 77

Re:
Wysłane przez: Shadow (---.ipartners.pl)
Data: 12 sierpnia 2003 11:38

Zakładając że wypowiedzi sygnowane imieniem i nazwiskiem pana Cichonia, są faktycznie wytworem pana Cichonia, to świadczy tylko o kulturze tego tzw. budowniczego kultury. Tak naprwdę wierzyć mi się nie chce aby ktoś wykształcony i inteligentny (a wydaje mi się że artyści tacy w większości są) mógł popełnić takie wypowiedzi.
Poczułem się nimi obrażony, nie jestem może artystą, ale uważam się za w pełni wartościowego członka społeczeństwa, który daje społeczeństwu to co może i w taki sposób w jaki potrafi. Nie uzurpuję sobie miejsca wjakimkolwiek panteonie wielkich tego miasta ale nie uważam się za gorszego od kogokolwiek. Myślę że zdecydowana większość ludzi którzy piszą na Hyde Parku jest inteligentna i kulturalna (świadczą o nich ich wypowiedzi). Obrażanie ich, to ośmieszanie się i wykazywanie totylnym brakiem wyczucia. Jak jesteś sfrustrowany to przelej to w swoją twórczość (która mnie osobiści i tak się nie podoba, takie rzeźby to przedszkolaki robią) a nie uzewnętrzniaj się tutaj.

Re:
Wysłane przez: UEFA (---.softel.elblag.pl)
Data: 12 sierpnia 2003 11:45

Shadow .. uwierz to pisał p.Cichoń.
UEFA

Re:
Wysłane przez: Shadow (---.ipartners.pl)
Data: 12 sierpnia 2003 14:46

UEFA właśnie mnie załamałeś. Przecierz to pisał jakiś imbecyl, z dużym problemem niedowartościowania i przerostem ego. Jeżeli taki jest Elbląski rzeźbiarz to niech wsadzi sobie swoje przerośnięte wykałaczki tam gdzie światło nie dociera.

Re:
Wysłane przez: UEFA (---.softel.elblag.pl)
Data: 12 sierpnia 2003 14:54

Shadow ..... absolutnie nie było moją intencją załamywać kogokolwiek ...
ale takie są fakty ..... mało tego oprócz p.Cichonia wypowiada się tu też jego syn, niejaki "la clinique" ... dałem sobie z tym spokój bo szkoda zachodu ....
Pozdrawiam
UEFA

Idź do strony: <--123-->
Bieżąca strona: 2 z 3


Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.