Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Idź do strony: <--123
Bieżąca strona: 3 z 3
Re:
Wysłane przez: maciekkk (---.elb.vectranet.pl)
Data: 12 sierpnia 2003 19:03

No skromność to podstawa... :/
A szczerze mówiąc to rzeźby mi się też nie podobają, ale może nie znam się na sztuce.

Re: Współczesna Cenzura
Wysłane przez: badacz (81.15.226.---)
Data: 24 października 2004 11:52

Szukałem właśnie materiałow na temat Pana twórczości i muszę powiedzieć, że ten wpis zrobił na mnie wrażenie... Szkoda, że nie artystyczne, szkoda, że niekorzystne.

Re: Współczesna Cenzura
Wysłane przez: cereal_killer (---.am.gdynia.pl)
Data: 24 października 2004 14:43

Szczerze mowiac to nie do konca wierze w autentycznosc wypowiedzi podpisywanych nazwiskiem pana Cichonia. Mialem okazje poznac tego czlowieka i to co tu przeczytalem absolutnie nie zgadza sie z tym co o Nim zapamietalem. Jesli jednak te wypowiedzi sa prawdziwe to bardzo sie na panu, panie Waldku zawiodlem...

Re: Współczesna Cenzura
Wysłane przez: Zielona ASTeRA (81.15.226.---)
Data: 24 października 2004 15:06

UEFEK a ja widze w Tobie niezly potencjal detektywistyczny hehe :-}

..aa i przyznam, ze ten caly temat mnie nie tyle urazil co niezle robawil, nie wiedzialam, ze artysci maja takie "poczucie humoru" :-} Moze lekko uogolnie, a jesli tak to niech nikt nie odbiera tego zbyt osobiscie [jasniej artysci], ale od zawsze tkwil stereotyp artysty zadzierajacego nosa i tak tez sie to potwierdzilo w owym temacie, no coz... a kto umacnia te stereotypy jak nie oni sami?

Panie WC [hehehe uwielbiam ten skrot ;-P] moze i pominieto pana wytwory, ale to nie powod do obrazania kogokolwiek, a taki snobizm jaki pan zaprezentowal wplynal raczej niekorzystnie na punkt widzenia panskiej osoby i zamiast zachecic wlasna osoba i wypowiedziami do zainteresowania sie panska sztuka to skutek jest raczej odwrotny od zamierzonego.

luzno & pozdro :-}

* * *
Mądry wie co pisze, głupi pisze co wie.

Re: Współczesna Cenzura
Wysłane przez: rozbawiony akademiker (---.jerozolimskie.pl)
Data: 24 października 2004 15:58

doktór też człowiek

Re: Współczesna Cenzura
Wysłane przez: rozbawiony akademiker II (---.jerozolimskie.pl)
Data: 24 października 2004 16:11

Jestem w stanie zrozumieć, zwłaszcza w tzw. środowisku, w którym miernoty programowo próbują człowiekowi naszczać na spodnie "żeby se nie pomyslał". No sorry, UEFA, ale ja to doskonale pojmujęsmiling smiley
pzdr

Re: Współczesna Cenzura
Wysłane przez: eLbywalec (---.softel.elblag.pl)
Data: 24 października 2004 16:15

cereal_killer - gdyby nie były autentyczne, to wiesz jaka byłaby w mieście rozpierdócha?!

Re: Współczesna Cenzura
Wysłane przez: kapsel (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 24 października 2004 16:56

rozczarowal mnie pan potwornie.
az mi sie nie chce wiezyc ze to pana slowa...
jesli tak to powinien sie pan wstydzic.
sam nie lubie denisiuka i uwazam go za malo [usunięte]
ale pan waldku chyba pan przesadzil.
byl pan jednym z dwoch elblaskich artystow ktorych podziwialem.
teraz pozostal tylko pan Hankowski

to jest wpis kolesia z innego forum:
matrix:"hciałem wrucic bo niegrałem 3 miesiace ale mnie przekonał i zobaczymy jak mi pujdzie ." ....."Niebujcie się jeszcze wruce"

Re: Współczesna Cenzura
Wysłane przez: znany nick (81.15.226.---)
Data: 24 października 2004 17:03

kapsel Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> rozczarowal mnie pan potwornie.
> az mi sie nie chce wiezyc ze to pana slowa...
> jesli tak to powinien sie pan wstydzic.
> sam nie lubie denisiuka i uwazam go za malo
> [usunięte]
> ale pan waldku chyba pan przesadzil.
> byl pan jednym z dwoch elblaskich artystow ktorych
> podziwialem.
> teraz pozostal tylko pan Hankowski
>
> KAPSZELEK


Jak już obrażasz kogoś z nazwiska, to sam się przedstaw. Kozak psia mać.

Re: Współczesna Cenzura
Wysłane przez: Axi32 (81.15.226.---)
Data: 25 października 2004 09:00

A ja myślałam, że p. Cichoń, to ...

WspółczesnaCenzura... WC
Wysłane przez: rwel (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 27 lutego 2005 20:42

WC ukończył Państw.Szk.SztukPlast. (wydz.Rzeźby) w Gdańsku, w pracowni prof. Franciszka Duszeńki.
Przed 8 laty obronił przewód doktorski (sic!) na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Rzeźbi w drewnie,
kamieniu, brązie, śniegu. Zdaniem prof. Duszeńki, sztuka WC to sztuka kameralna - formy często proste
i ascetyczne, syntezujące w wyjściowej warstwie formalnej. Sztuka WC to sztuka wieloznaczna,
tworząca świat irracjonalny, chwilami w swojej wymowie absurdalny...
...sztukaWC !?!
no clinical coments

Re: WspółczesnaCenzura... WC
Wysłane przez: rwel (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 27 lutego 2005 20:45

comments... sorryAngole^_^

Re: Współczesna Cenzura
Wysłane przez: IRQ (---.elblag.dialog.net.pl)
Data: 03 marca 2005 09:47

GÓWNARZERIA panoszy się na tym PORTELu.
Ktoś powinien nad tym panować !!!!!!!

A ja rozumiem p.Cichonia bo elbląski prowincjonalizm jest nieznośny.
Jeśli ktoś pisze notkę o artyście to powinien ją autoryzować.


Re: Współczesna Cenzura
Wysłane przez: żwirq (---.alstom.pl)
Data: 03 marca 2005 10:54

irq jebniej sie w ten swoj pusty saganek co nosisz na karku, facet co jest reprezentantem kultury (ciechon) powinien tej kultury troche w sobie miec, a tak jest tepym drwalem zaledwie, zadufanym bufonem i nietanim pijaczkiem

Re: Współczesna Cenzura
Wysłane przez: pracus (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 04 marca 2005 13:26

Mistrz WC zeznał właśnie w Radiu El, że jest prekursorem rzeźby śnieżnej w Polsce. Pomijam to, że zapewne nie jest to prawda, ale jeśli nawet, to mistrz w swojej skromności nieograniczonej zapomniał, że zawsze działał w zespole. O kolegach, wcale nie gorszych od niego zapomniał. Żałosna megalomania.

Idź do strony: <--123
Bieżąca strona: 3 z 3


Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.