UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Będą rozmawiać o samorządzie

Będą rozmawiać o samorządzie

2020-02-03 15:00

"Trzydzieści lat temu został rozpoczęty w Polsce proces odbudowy samorządu terytorialnego. Trzy dekady funkcjonowania samorządu terytorialnego pozwalają na pogłębioną analizę problemów oraz na wyciągnięcie wniosków. Należy zastanowić się, jakie rozwiązania się sprawdzają, jakie z kolei trzeba poprawić, zmienić, uzupełnić" - piszą we wstępie organizatorzy ogólnopolskiej konferencji naukowej "Samorząd terytorialny w Polsce - stan obecny i perspektywy". Odbędzie się ona w kwietniu przyszłego roku. 

EUH-E: Weź udział w bezpłatnych zajęciach z psychoterapii

EUH-E: Weź udział w bezpłatnych zajęciach z psychoterapii

2020-01-22 10:20

Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna od bieżącego roku akademickiego 2019/2020 prowadzi pięcioletnie jednolite studia magisterskie na kierunku psychologia. Aby przybliżać studentom praktykę pracy psychologicznej, uczelnia umożliwia studentom udział w dodatkowych, nieodpłatnych warsztatach.

Wigilia na uczelni

Wigilia na uczelni

2019-12-20 16:00

Studenci lubią je za klimat oraz za to, że mogą choć na chwilę oderwać się od nauki, poczuć magię świąt. Wykładowcy widzą w nim okazję do integracji młodszych ze starszymi. W Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej odbyło się spotkanie opłatkowe. Zobacz zdjęcia.

Most nauki i biznesu dla PWSZ

Most nauki i biznesu dla PWSZ

2019-12-09 15:00

Prawie 600 studentów i 153 firmy  wzięły udział w ciągu trzech lat w programie praktyk zawodowych, na który Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa  w Elblągu pozyskała unijne dofinansowanie. Dzisiaj za współpracę z biznesem uczelnia odebrała nagrodę, przyznaną przez „Monitor Biznesu” dziennika „Rzeczpospolita”.

Wykłady otwarte w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej

Wykłady otwarte w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej

2019-12-07 14:00

Dziś (7 grudnia) w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu odbył się cykl wykładów przeprowadzonych przez pracowników naukowych Państwowego Uniwersytetu Medycznego im. I. Horbaczewskiego w Tarnopolu oraz Uniwersytetu Grodzieńskiego im. Janki Kupały w Grodnie.

Studenci świętowali mikołajki

Studenci świętowali mikołajki

2019-12-05 15:15

Suszarkę do włosów, wycieczkę na Kubę, więcej godzin rektorskich, koncert Andrea Bocelli w Toskanii to tylko niektóre odpowiedzi studentów zapytanych, co w tym roku chcieliby dostać na Mikołajki. Jednak dziś (5 grudnia) to sami studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu wcielili się w rolę św. Mikołaja. Podczas Mikołajkowego Dnia Studenckiego zbierali pieniądze na pomoc dla Sandry, uczennicy IV LO w Elblągu i podopiecznej Hospicjum Elbląskiego im. dr Aleksandry Gabrysiak. Zobacz zdjęcia.

Studenci oddają krew

Studenci oddają krew

2019-12-05 09:47

Studenckie Koło Naukowe Myśli Społecznej i Politycznej Seneka PWSZ Elblągu od kilku lat organizuje zbiórkę krwi pod hasłem „Moc krwi” (wcześniej „Wampiriada”). Co roku biorą w niej udział zarówno studenci, jak i pracownicy uczelni.

PWSZ ogarnięta ciastomanią

PWSZ ogarnięta ciastomanią

2019-12-05 09:38

Okres przedświąteczny to wyjątkowy i magiczny czas. Są to chwile, kiedy w naszych sercach budzi się to, co najlepsze, czym chcielibyśmy podzielić się z innymi. Nie inaczej jest w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu. Grudzień to miesiąc, kiedy zwiększa się ilość studenckich akcji charytatywnych.

Konsul zachęca studentów: pracuj i podróżuj po USA

Konsul zachęca studentów: pracuj i podróżuj po USA

2019-12-04 13:14

- Jako 10-letnie dziecko wyemigrowałam z rodziną do USA z Ukrainy, przez Warszawę, nie mówiąc ani słowa po angielsku. Po 25 latach ponownie jestem w Polsce jako wicekonsul Ambasady USA. To dowód na to, że marzenia się spełniają – mówiła dzisiaj do studentów PWSZ Vera Partem, która przyjechała do Elbląga, by promować studencki program „Work and Travel”.

Czy w Elblągu można się kształcić z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu?

Czy w Elblągu można się kształcić z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu?

2019-11-29 13:00

Czy w Elblągu można się kształcić z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu? Okazuje się, że tak. W październiku 2019 odbyło się oficjalne otwarcie Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej Elbląskiej Uczelni Humanistyczno – Ekonomicznej. To właśnie tutaj, w symulowanych warunkach klinicznych, przy użyciu specjalistycznych fantomów i symulatorów, przyszli ratownicy medyczni, pielęgniarki i fizjoterapeuci będą zdobywać praktyczne umiejętności, ale również będą uczyć się pracy zespołowej. Zobacz zdjęcia.

Kadra medyczna rozpoczęła naukę w nowoczesnym Centrum

Kadra medyczna rozpoczęła naukę w nowoczesnym Centrum

2019-10-30 10:00

Już od tego roku akademickiego studenci Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu mogą się kształcić na kierunkach medycznych w nowoczesnym Centrum. Zobacz zdjęcia.

"Nie ma rzeczy bardziej atrakcyjnych niż duchowość"

"Nie ma rzeczy bardziej atrakcyjnych niż duchowość"

2019-10-17 16:14

Dziś (17 października) w Wyższym Seminarium Duchownym odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2019/20. Naukę w seminarium od nowego roku podejmie łącznie 26 kleryków. Dla 9 z nich będzie to początek nowej drogi. Zobacz zdjęcia.

Studiuj na EUH-E

Studiuj na EUH-E

2019-09-30 13:00

Elbląska Uczelnia Humanistyczno – Ekonomiczna jest na etapie ciągłego rozwoju i zmian. W wyniku dofinansowania ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 Uczelnia realizuje projekt nr RPWM.09.03.02-28-0001/17 pt. „Przebudowa i rozbudowa infrastruktury dydaktycznej Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu poprzez utworzenie Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej”. Zobacz zdjęcia.

Studenci PWSZ rozpoczęli nowy rok akademicki

Studenci PWSZ rozpoczęli nowy rok akademicki

2019-09-27 17:53

W poniedziałek w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu rozpoczną się pierwsze zajęcia roku akademickiego 2019/2020, w piątek w siedzibie uczelni odbyła się jego uroczysta inauguracja. Zobacz zdjęcia.

Dziś wyniki matur poprawkowych – czekamy na Ciebie!

Dziś wyniki matur poprawkowych – czekamy na Ciebie!

2019-09-11 13:00

Nadszedł dzień ogłoszenia wyników matur poprawkowych! Gratulujemy wszystkim tym, którzy z dumą odbierają świadectwo dojrzałości. Zdany egzamin maturalny otwiera drogę na studia. To właśnie dla Ciebie oraz dla wszystkich jeszcze niezdecydowanych kandydatów na studia uczelnie wyższe prowadzą dodatkowe rekrutacje. Czy to oznacza, że od października możecie rozpocząć naukę na wymarzonym kierunku? Zdecydowanie tak!

PWSZ w sieci ERRIN

PWSZ w sieci ERRIN

2019-08-14 10:21

W poniedziałek (12 sierpnia) Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu wraz z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie przystąpiła do Europejskiej Sieci Współpracy Regionów w Zakresie Badań i Innowacji (ERRIN). Porozumienie w tej sprawie w Urzędzie Marszałkowskim podpisali prof. Zbigniew Walczyk - rektor PWSZ, prof. Ryszard Górecki - rektor UWM oraz dr Gustaw Marek Brzezin - marszałek województwa.

Rozwój i nowości w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno – Ekonomicznej

Rozwój i nowości w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno – Ekonomicznej

2019-07-30 09:19

Elbląska Uczelnia Humanistyczno – Ekonomiczna oferuje studia I i II stopnia oraz jednolite studia magisterskie. Studia realizowane są w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. Wydział Nauk o Zdrowiu oferuje takie kierunki jak: pielęgniarstwo, ratownictwo medyczne oraz fizjoterapia – nowością jest fizjoterapia balneologiczna i uzdrowiskowa. Od października zajęcia prowadzone będą w nowo powstającym Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej – jednym z najnowocześniejszych obiektów w Polsce. Zobacz zdjęcia.

Inżynier potrzebny od zaraz!

Inżynier potrzebny od zaraz!

2019-07-29 12:50

Gwałtownie rosnący na całym świecie postęp technologiczny sprawił, że inżynier stał się zawodem przyszłości. W wyniku przeprowadzenia analiz rynku pracy, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu zachęca maturzystów do podjęcia studiów na kierunku kształcenia - inżynieria środowiska.

Wręczono dyplomy magisterskie w PWSZ w Elblągu

Wręczono dyplomy magisterskie w PWSZ w Elblągu

2019-07-24 14:04

24 lipca w Instytucie Pedagogiczno-Językowym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów ukończenia studiów II stopnia (magisterskich) absolwentom kierunku kształcenia Pedagogika, specjalność: pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z arteterapią.

Studenci będą tu mieli raj

Studenci będą tu mieli raj

2019-07-18 16:00

Do końca września ma być gotowe Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej, jakie przy ul. Lotniczej buduje Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna. Pozwoli na praktyczne kształcenie – na nowoczesnych fantomach czy w symulacyjnej sali operacynej - m.in. pielęgniarek, fizjoterapeutów, ratowników medycznych, a być może w przyszłości również lekarzy. Dzisiaj mieliśmy okazję zobaczyć, na jakim etapie jest budowa Centrum. Zobacz zdjęcia.

Reklama