Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
TRENING
Wysłane przez: Karina (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 26 sierpnia 2004 09:17

witam.
mam pytanko do osób któtre znają się troszke na ćwiczeniach siłowych. ja zupełnie się na tym nie znam a chciałabym prawidłowo rozpisać mój trening. jeśli ktoś może mi pomóc to zrealizować choć w małym stopniu to proszę o pomoc smiling smiley pytam poważnie dlatego oczekuje wyłącznie poważnych odpowiedzi.
pozdrowionka winking smiley

Re:
Wysłane przez: PAO (---.bp.com.pl)
Data: 26 sierpnia 2004 09:19

Karina! Taką poradę ppowinnaś uzyskać w każdej siłowni! Idź, popytaj trenera - powinien Ci dać w miarę fachowo sporządzoną rozpiskę.
Najlepiej przejść się po 2-3 fitness-studiach i tam zdobyć takie informacje.

pozdrawiam



________________
Aktywny w sieci od czerwca '99 r... może już wystarczy?...

Re:
Wysłane przez: Mincek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 sierpnia 2004 09:20

jesli chodzi o silowe cwiczenia to proponuje jakis wiekszy samochood (moze byc jakis ford transit, fiat ducato itd.) wylaczyc wspomaganie, zapowietrzyc hamulce no i cos ze sprzeglem zrobic by jakos tak ciezko chodzilo grinning smiley 100 km dziennie po miescie i wystarczy za tygodniowy trening na silowni ;p



--------------------------------------
Trudno jest być zajebistym, ale ktoś to musi robić....

Re:
Wysłane przez: Karina (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 26 sierpnia 2004 09:21

dzięki PAO smiling smiley tak też zrobie, bo po wypiowiedzi Mincka czy jak mu tam to mało wnioskuje
pzdr.

Re:
Wysłane przez: Bartek^ (195.116.62.---)
Data: 26 sierpnia 2004 09:25

[kfd.pl] - trzeba się zalogowac ...



http://www.sratatata.webpark.pl/sygnatura.gif

Re:
Wysłane przez: fiszboner (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 sierpnia 2004 09:34

ja moge udzielic porady prosto z kolejnej silowni znajdujacej sie w piwnicy
i jezeli masz ochote szybko wygladac jak pudzian to moge ci zrobic rozpiske na caly miesiac wraz z cwiczeniami jedzeniem i witaminkami ale chyba cie to nie zainteresuje



http://members.lycos.nl/kakarotto16/piccolo/picollo43.jpg

Re:
Wysłane przez: Karina (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 26 sierpnia 2004 09:39

hej fiszboner... wiesz jak Pudzian to moze nie, ale chce spalic swoj niewielki tluszczyk i wygladac na zdrowa kobietke. podejmiesz sie tego wyzwania? smiling smiley))
Bartuś nie moge się zalogować na tej stronce którą podałeś bo nei chce mi przyjąć e-maila, spróbuje jeszcze winking smiley dzięki!
pozdrawiam



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.