Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
cholerny grzyb
Wysłane przez: bonifacy (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 05 października 2014 11:35

mam pytanie czy zna ktoś jakiegoś speca od usuwania grzybów w ścianie bo potrzebuje takiego gościa który mi oceni sytuację czy grzyb jest tylko na zewnętrznej stronie ściany czy poszedł w mury czy podłoga jest już zarażona bo nie wiem czy warto inwestować w zakup takiego mieszkania-bardzo pilny tematangry smileyangry smileyangry smiley

Re: cholerny grzyb
Wysłane przez: Miszkurka2000 (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 06 października 2014 13:17


Re: cholerny grzyb
Wysłane przez: daxx (---.tonetic.pl)
Data: 09 października 2014 14:37

Grzyba kiedyś miałem w wynajmowanym mieszkaniu, poradziłem sobie sprayem z hipermarketu, ale karaluchom nie dałem rady, wyprowadziłem się w piz...

Re: cholerny grzyb
Wysłane przez: fryzur123 (---.free.aero2.net.pl)
Data: 09 października 2014 14:49

Obecnie również jestem na etapie zakupu mieszkania. O grzybach na ścianach informował mnie kolega, problem może tkwić w wadliwej wentylacji lub niedostatecznej izolacji styropianem. Wezwij najlepiej firmę wykonującą badania termowizyjne, małym kosztem będziesz wiedział jaka jest przyczyna powstawania grzyba.

Re: cholerny grzyb
Wysłane przez: JASNOŚĆ (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 października 2014 14:50

Są specjalne środki metoda jest taka że nawierca się dziury co 10-20 cm i wlewa w nie specjalny płyn później zagipsowuje się je i masz po problemie

http://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/jasnosc2011.jpghttp://republika.pl/blog_lz_148059/5315617/tr/troll_mini.jpg


Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszyć przełożonego.

Żałosny starcze, pieniaczu, pamiętaj że tacy jak ty żyją krócej

Re: cholerny grzyb
Wysłane przez: fryzur123 (---.free.aero2.net.pl)
Data: 09 października 2014 14:54

Najpierw trzeba zbadać przyczynę powstania tego grzyba - badania termowizyjne. A sam grzyb do usunięcia to mały problem.

Re: cholerny grzyb
Wysłane przez: Miszkurka2000 (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 09 października 2014 16:44

Grzyb nie lubi chloru np. takiego w domestosie.

Re: cholerny grzyb
Wysłane przez: wer... (---.dynamic.chello.pl)
Data: 09 października 2014 16:52

bonifacy Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> mam pytanie czy zna ktoś jakiegoś speca od
> usuwania grzybów w ścianie bo potrzebuje takiego
> gościa który mi oceni sytuację czy grzyb jest
> tylko na zewnętrznej stronie ściany czy poszedł w
> mury czy podłoga jest już zarażona bo nie wiem czy
> warto inwestować w zakup takiego mieszkania-bardzo
> pilny tematangry smileyangry smileyangry smiley


po prostu zrób sobie kolejny tatuaż tym razem w kształcie grzyba i .... postaraj się z nim zaprzyjaźnić smileys with beer

##########################

http://thumbpress.com/wp-content/uploads/2012/01/Everyday-i-am-trollining-222x150.jpg

Re: cholerny grzyb
Wysłane przez: yoe (---.free.aero2.net.pl)
Data: 09 października 2014 21:31

Miszkurka2000 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Grzyb nie lubi chloru np. takiego w domestosie.

Dokładnie tak jest. Też miałem w 2 miejscach grzyba i to niemałe "placki", stosowałem kilka różnych środków renomowanych firm które kompletnie nie zadziałały. Po zastosowaniu
[www.bdsklep.pl]
który jest na bazie chloru, grzyb dosłownie w oczach znikał. W jednym z tych miejsc po roku powoli próbował pojawić się ponownie lecz kolejne zastosowanie w/w preparatu rozwiązało problem na kilka lat. Jak na razie nic nie wychodzi smiling smiley Stosuję ten środek również kabinie prysznicowej w różnych zakamarkach, pomaga rewelacyjnie. Produkt ten miesiąc temu był w chemii na Kosynierów Gdyńskich, koszt ok. 20 PLN.
Zacznij rozwiązywać problem od tego preparatu, wszystkie inne propozycje przedmówców pewnie mają też sens lacz są droższe. Zacznij od najtańszego ale bardzo skutecznego. Daj znać jaki efekt.
Dodam jeszcze - jeśli się zdecydujesz na zakup SAVO to kup ten który widzisz w linku, jest ich kilka za które nie ręczę ponieważ opierałem się tylko na tym w/w.



Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2014-10-09 21:33 przez yoe.

Re: cholerny grzyb
Wysłane przez: bonifacy (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 09 października 2014 21:46

wer... Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> bonifacy Napisał(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > mam pytanie czy zna ktoś jakiegoś speca od
> > usuwania grzybów w ścianie bo potrzebuje
> takiego
> > gościa który mi oceni sytuację czy grzyb jest
> > tylko na zewnętrznej stronie ściany czy poszedł
> w
> > mury czy podłoga jest już zarażona bo nie wiem
> czy
> > warto inwestować w zakup takiego
> mieszkania-bardzo
> > pilny tematangry smileyangry smileyangry smiley
>
>
> po prostu zrób sobie kolejny tatuaż tym razem w
> kształcie grzyba i .... postaraj się z nim
> zaprzyjaźnić smileys with beer

tatuaż w kształcie takiego grzyba jak twoja stara ma?niewykonalne thumbs up smileythumbs up smileythumbs up smiley

Re: cholerny grzyb
Wysłane przez: bonifacy (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 09 października 2014 21:47

dzięki wszystkim za pomocsmileys with beersmileys with beersmileys with beersmileys with beer



Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.