Środa 11-12-2019, imieniny Damazego, Daniela

Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblgu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, douje, oburza, frustruje. Komunikacja, suba zdrowia, administracja, policja, suby miejskie, telekomunikacja, media, orodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekaj na Twoj konstruktywn krytyk, genialne pomysy i niezastpione rady. Gwarantujemy, e nikt Ci nie wysucha, ale bdziesz mg zasn w poczuciu, e nie przepucie okazji eby sprbowa naprawi wiat, a przynajmniej t jego czstk, w ktrej na co dzie mieszkamy. Pamitaj jednak, e wchodzisz na HP na wasne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj si z treci innych wypowiedzi i oce, czy jeste wystarczajco twardy/a eby wytrzyma ewentualne ataki internetowych frustratw lub nawet rzeczow krytyk.
Id do wtku: <---->
Akcja:  Lista wtkwNowy wtekSzukajZaloguj
Canal + i Polsat na 1 kablu i 1 TV?
Wysane przez: MikeMechanix (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 czerwiec 2018 16:37

Niestety jestem zielony w tym temacie.
Pytanko, czy jest moliwo podczenia 2 dekoderw pod 1 kabel antenowy bez straty na jakoci sygnau?

Podczane osobno dziaaj, ale wkurza mnie przepinanie co chwile kabla antenowego i nie mam moliwoci cign ju kolejnego kabla od anteny.

Gdzie czytaem, e jest moliwo podczenia dekoderw pod rozdzielacz sygnau (przecznik), ale jeden z dekoderw musi by w tym czasie wyczony, jak dziaa drugi.

Mylaem o czyms takim, jak ponizej, czy si nada?

https://centrumelektroniki.pl/img/p/2568.jpg?type=thickbox_default

Jest jakis fachowiec w tych sprawach tutaj?

Zmieniany 1 raz/y. Ostatnio 2018-06-28 16:41 przez MikeMechanix.

Re: Canal + i Polsat na 1 kablu i 1 TV?
Data: 28 czerwiec 2018 16:52

Lub takie cos

https://3.allegroimg.com/s1440/033664/ea2ee4714a97a3345a88f867ab13

Wysane przez: fo-tel (---.adsl.inetia.pl)
Data: 28 czerwiec 2018 18:18

To zestaw satelitarny. Kup lepiej konwerter twin z dwoma wyjciami. Kady przecznik bdzie Ci denerwowa. Do konwertera Twin trzeba pocign dodatkowo drugi kabel od drugiego dekodera. Dziaanie za to jest w peni niezalene. Na kadym dekoderze ogldasz rwnolegle co chcesz. Wszystkie przeczniki nios ograniczenia przy dwch dekoderach. No chyba, e nie da si inaczej z kablami, wtedy to co da MikeMechanix. pozdrawiam

Data: 28 czerwiec 2018 19:31

Konwerter twin juz mam, ale drugi kabel od niego mam do TV w innym pokoju, a jak pisaem nie ma opcji cignicia kolejnego kabla.

Wysane przez: Zbanowany (---.163.192.27.ipv4.supernova.orange.pl)
Data: 29 czerwiec 2018 20:32

Kup dwa telewizory i po poblemie .

Wysane przez: yoe (---.free.aero2.net.pl)
Data: 30 czerwiec 2018 10:34

Widziaem kiedy w necie taki rozganik ktry by sterowany za pomoc pilota ( w zestawie ).

Data: 30 czerwiec 2018 14:41

Zbanowany Napisa(a):
-------------------------------------------------------
> Kup dwa telewizory i po poblemie .

Nie rozwie to problemu cignicia kolejnego kabla do drugiego dekodera, wic taka opcja odpada grinning smiley

Wysane przez: Zbanowany (---.163.194.197.ipv4.supernova.orange.pl)
Data: 03 lipiec 2018 18:37

Po co masz ciagnac drugi kabel do drugiego telewizora? Na jednym TV masz programy z jednego dekodera a an drugim z drugiego grinning smiley. Przeciez nie ogladasz jednoczesnie programow z 2 dekodrow grinning smiley.

Data: 04 lipiec 2018 14:32

Drugi kabel nie do telewizora a do drugiego dekodera smiling smiley A jak pisaem nie chce mi sie przepinac kabla za kazdym razem jak zmieniam dekoder.

Akcja: ForaLista wtkwSzukajZaloguj
Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, e tylko zarejestrowane osoby mog pisa na tym forum.
This forum powered by Phorum.