Zapraszamy do zamieszczania wypowiedzi na temat tego, co lub kto nas w Elblągu cieszy, denerwuje, przeszkadza, zaskakuje, wkurza, irytuje, zachwyca, dołuje, oburza, frustruje. Komunikacja, służba zdrowia, administracja, policja, służby miejskie, telekomunikacja, media, ośrodki kultury, poczta, miejscy architekci i budowniczowie czekają na Twoją konstruktywną krytykę, genialne pomysły i niezastąpione rady. Gwarantujemy, że nikt Cię nie wysłucha, ale będziesz mógł zasnąć w poczuciu, że nie przepuściłeś okazji żeby spróbować naprawić świat, a przynajmniej tę jego cząstkę, w której na co dzień mieszkamy. Pamiętaj jednak, że wchodzisz na HP na własne ryzyko. Przed zamieszczeniem swojego wpisu zapoznaj się z treścią innych wypowiedzi i oceń, czy jesteś wystarczająco twardy/a żeby wytrzymać ewentualne ataki internetowych frustratów lub nawet rzeczową krytykę.
Idź do wątku: <---->
Akcja:  Lista wątkówNowy wątekSzukajZaloguj
Ma ktoś internet z Netii ?
Wysłane przez: Eg527 (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 18 września 2020 10:30

Hej, byłem już zdecydowany na ofertę TV+INTERNET z Netii ale poczytałem dużo negatywnych opinii o jakości łącza. Jak jest w naszym mieście? Używa ktoś ?

Re: Ma ktoś internet z Netii ?
Wysłane przez: mariusz605 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 11 października 2020 17:38

Hej. Kiedyś to był Dialog. Teraz jest to Netia. W okresie Dialogu jak na tamte czasy było bardzo dobrze. Później pierwszy rok po przekształceniu rzeczywiście pojawiały się problemy, przerwy jakieś dziwne awarie... Ludzie na infolinii byli niekompetentni w tym czasie jak by nie wiedzieli co się dzieje. Dopiero zagrożenie zerwaniem umowy z ich winy dawało rezultat... W moim przypadku miałem z 5 awari w ciągu chyba 4 miesiecy. Potem jakoś poszedł hejt i ludzie zaczęli rezygnować - stąd pewnie te opinie. Teraz jest ok. Żadnych awarii od kilku lat. Raz spalił mi się modem to w ten sam dzień przywieźli nowy (jeszcze lepszy). Konkurencja,negatywne opinie i groźba utraty klientów spowodowały w mojej ocenie bardo pozytywne zmiany. W CHWILI OBECNEJ POLECAM (użytkuję ponad 10 lat) - przeniosłem też w tym roku telefony choć jeśli ktoś jezdzi dużo poza miastem to bywają miejsca z słabym zasięgiem bądź zanikiem, więc tu muszą jeszcze popracować :-) No ale 60 zł za trzy telefony to bardzo tanio :-)

Re: Ma ktoś internet z Netii ?
Wysłane przez: yamo12 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 08 listopada 2020 20:46

Ja również polecam internet od nich, awarie bardzo rzadko, a jak jest problem techniczny to starają się go szybko rozwiązać, najpierw przez telefon a potem wysyłają człowieka, nawet w sobotę.

Re: Ma ktoś internet z Netii ?
Wysłane przez: bonifacy (---.adsl.inetia.pl)
Data: 08 listopada 2020 21:40

Mam i jestem zadowolony.

Re: Ma ktoś internet z Netii ?
Wysłane przez: mactech (---.dynamic.chello.pl)
Data: 17 stycznia 2023 11:58

Bardzo częstym problemem zakłuceń internetu jest subit szczególnie w tych starszych mieszkaniach. Mało kto sobie zdaje sprawę iż usuwanie subitu powinno być częścią każdego rememontu. Strona [usuwaniesubitu.com] gdzie jest więcej informacji na ten temat. Dlatego ludzie też bardzo często piszą o awarii lub zanikaniu internetu. Jak położysz router nie na podłodze która ma stare zanieczyszczenia to zobaczysz różnice i nie musisz zmieniać operatora.

Re: Ma ktoś internet z Netii ?
Wysłane przez: wiki87 (---.icpnet.pl)
Data: 11 lutego 2023 15:57

Myślałam, że ta firma to już wspomnienie? O ile mi wiadomo, to teraz kupuje się internet 5G i abonament telefoniczny w Otvarta [otvarta.pl]. Podobno mają tu bardzo korzystne ceny, ale najlepiej byłoby, gdybyście sprawdzili sami, każdy ma inne zdanie, nie ma co się komukolwiek narzucać.

Re: Ma ktoś internet z Netii ?
Wysłane przez: Zbanowany (---.47.115.148.ipv4.supernova.orange.pl)
Data: 12 lutego 2023 17:25

Jak chcesz miec porządny internet w domu to tylko po światłowodzie. Zadem 5 g 6 g czy 12 g nie bedzie od tego lepszy. Kiedys sie skusilem na 4 g do domu i to był najwiekszy bład dodtyczacy neta ktrory popełniłem.

Re: Ma ktoś internet z Netii ?
Wysłane przez: tycjan (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 22 marca 2023 19:26

Ktoś jeszcze coś napisze o świetle z Netii? Co ile zmienia się adres IP? Czy nie robią problemów jak chcesz własny router?Szanowny Czytelniku, uprzejmie informujemy, że tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
This forum powered by Phorum.