UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Weź przykład.. Odzieżowa
 • A moim zdaniem to zdjęcie przedstawia nieprawidłowe oznakowanie miejsc postojowych. Miejsca postojowe powinny być oznaczone liniami koloru BIAŁEGO.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7 1
  BoloYoung(2019-07-01)
 • Parkowanie jak najbardziej prawidłowe choć nieżyciowe i wypada się zmieścić między czerwoną kostkę.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  6 0
  Lutek(2019-07-02)
 • @Lutek - Ale nie między 2 dowolne czerwone linie :P
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  0 1
  (2019-07-03)
 • Zauważ tylko, że to są auta typu miejskiego (małe), a i tak stając centralnie między liniami, zarówno kierowca jak i pasażer będzie miał kłopot w wyjściem z auta bez obicia drzwi sąsiedniego samochodu. A co będzie jak staną obok siebie dwie limuzyny, dwa SUV-y. Tu apel do brukarzy i malarzy pasów - zmierzcie szerokość aut przed robotą.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 0
  gmak(2019-07-03)
 • niemoctwo
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2019-07-04)
 • @gmak-100%. Normy budowy parkingów dla F126.- choć i z niego, byłby problem bez obicia blachy, wysiąść. Ciekawe czy ten "Zdumiony " ma auto? a jeżeli tak to które jest jego?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3 0
  (2019-07-05)
 • Nie linie tylko kostka brukowa, która nie jest znakiem poziomym. Stanowiska wyznacza się białą linią lub żółtą tymczasową. Od 2018 r. szerokość stanowiska powinna wynosić 2,5m. |Stosowanie się do kostki brukowej to sprawa umowna ale jakże ważna ze względu na chociażby szanowanie miejsca i myślenie o innych kierowcach.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 0
  Lutek(2019-07-05)
 • Dlaczego nie można głosować kilka razy dziennie ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3 0
  Dający minusy (2019-07-06)
 • jak dla mnie auta stoja prawidlowo, pasażer moze swobodnie wyjsc nie uderzając drzwiami o sasiednie auto.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 0
  (2019-07-08)
 • Widziałem, tymi autami przyjechały dwa konie, chyba kulturysci, 170 wzrostu i 70 wagi, nie mieli by szans wysiąść jakby stanęli blizej
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 1
  (2019-07-11)
 • A moim zdaniem ludziom w dupie się przewraca bo tam rzadko kto parkuje a jak juz to tylko na chwile a wy o jakieś kreski robocie JPG na portel hahaha Bekaa szkoda ze jak na chodniku parkuja to nikt tego nie widzi a matka z wózkiem musi przez jezdnie chodzić :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 0
  Baby01(2019-07-18)