UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Są młodzi, ambitni bardzo fajnie niech walczą aż im krew z nos pójdzie, tak jak ja kiedy miałem 25 lat. Teraz mam dwa razy tyle i jedno mnie w tym show martwi, nikt nie informuje młodzieży że jak puszczą się w "szaleństwo" własnego biznesu i zatrudnią ludzi (bo kiedyś to nastąpi) to będą w pierwszym rzędzie musieli nakarmić Jaśnie Panującego Króla ZUSa. A jak zabraknie kasy (bo to dziki kraj, a konopie to rośliny specjalne i wystarczy że zabraknie jakiejś ustawy jak np w biomasie i wszystko w piz.. .u) i z przedsiębiorcy młody człowiek szybciutko staje się PRZESTĘPCĄ SKARBOWYM. A tu kuku nie tylko Król ZUS garść wyciąga, bo to dziki kraj, plan i strategia na 10 lat a tu się władza zmienia i znowu do tyłu, a rząd garści po kasę wystawiony. .. Mam nadzieję że w najbliższych latach to się zmieni na lepsze i niech konopie zarosną całe województwo Szuwarowo-Bagienne
  • Przez zus rozpadła się niejedna dobrze zapowiadająca się spółka czy firma. Dopóki opłaty będą przewyższały zarobki tak długo przedsiębiorstwa będą upadać.
  • @Kawka - Młodzi przedisiebiorcy maja pod górkę, na początku działalności musza wyłożyc kasę, a jeszcze podatki ich zżerają.
  • Często jest tak, że gdzie indziej na świecie wychodzi firma, która w Polsce nie ma racji bytu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Ciężkihałas(2018-06-08)
Reklama