Piątek 22-03-2019, imieniny Katarzyny, Bogusława
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Aniołowo i Kanał Elbląski na targach

Elbląg, Aniołowo i Kanał Elbląski na targach

Od piątku do niedzieli (17-19 kwietnia) trwają w Kielcach I Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki Agrotravel. Województwo warmińsko-mazurskie reprezentują na targach lokalne organizacje pozarządowe, m.in. Stowarzyszenia, „Łączy Nas Kanał Elbląski LGD” oraz Stowarzyszenie na Rzecz Wsi Aniołowo.

Celem targów jest promocja turystyki jako szansy na rozwój obszarów wiejskich. Jest to pierwsza w kraju impreza targowa wyspecjalizowana pod kątem agroturystyki, turystyki wiejskiej i produktu regionalnego. Poszczególne województwa prezentować będą swoje najciekawsze produkty agroturystyczne.
     - Województwo warmińsko-mazurskie jest regionem szczególnie atrakcyjnym do uprawiania agroturystyki - twierdzi marszałek Jacek Protas. - Mamy się czym pochwalić na targach. Zorganizowaliśmy stoisko, na którym organizacje pozarządowe zaprezentują tradycyjną kuchnię regionalną, szeroką ofertę turystyczną, dorobek w zakresie rzemiosła, rodzimego folkloru i tradycji kulturowych. Zaprezentujemy także inicjatywy lokalnych społeczności i ich osiągnięć pod kątem produktu lokalnego.
     Nasze województwo reprezentują: Stowarzyszenie „Łączy Nas Kanał Elbląski LGD” w Elblągu, Lokalna Grupa Działania „Brama Mazurskiej Krainy”, Stowarzyszenie na Rzecz Wsi Aniołowo, Stowarzyszenie „Konik Mazurski”, Przedsiębiorstwo Społeczne „Garncarska Wioska”, Józef Bogdaszewski z pracowni rzeźbiarskiej „Pasja” oraz reprezentanci Regionalnej Organizacji Turystycznej.
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

AMK Szkło ozdobne 3
Zabudowy w hostelu w Gdańsku
AMK Szkło ozdobne 1
Szkło ozdobne 4