UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Centrum logistyczne dla całego koncernu z brakiem dojazdu do s7, brakiem boczny kolejowej? Chyba że, moja to w planach, może czegoś nie wiemy?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    36
    Realista1(2018-07-16)
  • @Realista1 - Trasa Unii Europejskiej-Browarna-Mazurska-Kwiatkowskiego-Jana Pawła II?
  • Pyk barka przekop Unia Europejska browar z Elbląga zimny zmieszany piana na dwa palce.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    14
    Igi byk(2018-07-16)
  • @hd - Jechales tamtedy? Wyobrazasz sobie tam duzego tira? Jak on wykreci z Kwiatkowskiego w Jana pawła. .. pewnie trzeba bedize na pare minut zatrzymac ruch. Jezeli to jest jeden tir na godzien oo nie problem. ale jak to ma byc centrum logistyczne dla calej grupy to tam co 5 minut bedize wyezdzal TIR
  • @hvK - Nie boj, nie boj. .. Jeszcze pare takich inwestycji i dojazdy zrobia!!! mam nadzieje ze te 100 metrow do Krasnego Lasu i polacza z Modrzewina!!!!! Wkoncu coś tam tchnie zyciem!!!!!
  • Prawda!, Ci którzy widzą tylko przeszkody, niech się lepiej nie udzielają. .Powtórzę, jeśli ktoś z Grupy Żywiec zobaczył tam potencjał, to raczej wszystkie elementy wziął pod uwagę (raczej na takim stanowisku pracują tam rozgarnięci ludzie). @hvK z całym szacunkiem dla Twojego intelektu, ale jeśli dla Ciebie głównym problemem jest pierwsze lepsze skrzyżowanie, w przedsięwzięciu, które już pochłonęło kilka milionów, a to dopiero początek, to nie mam więcej pytań. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Optymista(2018-07-17)
Reklama