UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • krytyku Sztuki, prezentację Panu Wawrynowi przygotował były k-k dziełu eksploatacji z EPEC, nie zakładaj że to element kampanii bo EKO walczy o życie. Czyli albo ta kotłownia będzie produkowała ciepło dla Miasta i parę dla Browaru, abo pójdzie z torbami. Jako producent prądu sa mniej niż zero i na rynku sie nie liczą. Jak już pisałem wcześniej nie jestem fanem EKO, ale potrafię docenić profesjonalizm i włożoną pracę i jest mi tylko wstyd że miejski EPEC zszedł na takie psy. Oby montaż silników wypalił, bo to jest dobre rozwiązanie. Epec powinien próbować przekonać EKO aby zamontowali je na stacjach m. Północ i ograniczyli straty przesyłu bo to jest jedna z dróg obniżenia opłaty przesyłowej. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    district heating(2020-02-28)
  • @district heating - A jak to obniży straty przesyłu? Zmniejszy różnicę temperatur? Zwiększy izolację? Czy zmniejszy powierzchnię rurociągów przesyłowych? To nie za Pana czasów odkryto, że przy zmniejszonych przesyłach, powstał problem wychłodzenia w rurociągach przewymiarowanych? A może całą sieć wymienimy? Szykuje Pan ofertę? Dla "dobra mieszkańców"za darmo? Oczywiście straty przesyłowe zmniejszy się, jak zrezygnuje się z 'usług'EPEC-u i spółdzielnie same zainstalują kotły gazowe. I wtedy nie tylko EC (przesądzone)ale i EPEC będzie zbędny. Bo dla mniejszych odbiorców koszty lawinowo wzrosną. A prezentacje nie odpowiadają na podstawowe pytanie. Jak przy 3 krotnym wzroście ceny paliwa, można osiągnąć zmniejszenie cen? Czyli są majaczeniem. Obie.
Reklama