UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wszyscy czekamy na s7 relacja Elbląg - Gdańsk, a Olsztyn pozdrawiamy ŚRODKOWYM PALCEM. Mieszkam w Elblągu od urodzenia i nigdy mi nie było po drodze do Olsztyna, a na dodatek jak była reforma podziału administracyjnego, to Olsztyn został stolicą - gwoźdź do elbląskiej trumny. Albo stańmy się drugą stolicą Warmii i Mazur (jak ma to miejsce w kujawsko-pomorskim), albo niech nas przyłączą do pomorskiego.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    1
    elblong(2018-09-05)
  • Elbląg drugą stolicą warmińsko-mazurskiego?Nas z tymi regionem nic nie łączyło i nie łączy.Powinno się reaktywować województwo elbląskie,a jak nie to współtwórzmy pomorskie,bo pomorskie bez Elbląga to tak,jakby w dłoni brakowało kciuka,znam historię,więc wiem co piszę.Olsztyn to pipidówa,która jakby mogła,to elbląską katedrę by nam zabrała.Elbląg do dumne,hanzeatyckie miasto,olsztyńskie kmiotki mogą nam co najwyżej buty czyścić.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    0
    Prestidigitator(2018-09-05)
  • @Prestidigitator - Albo w tę stronę, którą piszesz. .Ale jak widzę, jak Elbląg umiera kosztem utrzymania (czytaj wegetacji) przy życiu Olsztyna, to mi się serce kraja.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    elblong(2018-09-05)
  • Wiocha droga stolica buhaha Zrobilismy wam droge do stolicy dlugo przed nowa s7 do Trojmiasta ktorej wy nie mozecie skonczyc (40km buhaha) bo same lewe rece Elblaskie rece tam tyraja.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    Stolica(2018-09-07)
Reklama