UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Audyt? 13 grudnia podczas sesji mówiłem:"Mam obawy, że znaczna część pary pójdzie na sprawy ważne, ale nie niezbędne. Testem będzie ustosunkowanie się do mojego Katalogu 17 zagadnień audytowych". Katalog zawierał sprawy strategiczne, ale i niewyjaśnione i bulwersujące. Został przekazany jako część zakresu audytu. Słowo stało się ciałem. Protokół audytu jest odhumanizowanym raportem rewidenta z jego "słupkami". Nie oddaje ducha i zasad współczesnego polskiego ciepłownictwa, czyli sprawiedliwego podziału korzyści pomiędzy przedsiębiorstwem a odbiorcami. Nie ma związku z zasadniczymi problemami spółki. Liźnięto tendencyjnie trzy moje zagadnienia, a śmieszą straty ciepła: rosną, ale maleją. Nic o programie oszczędnościowo-restrukturyzacyjnym. 14 zagadnień pominięto. Panie Rafale:wysyłam Panu Katalog. Jest miejsce na protokół, to chyba także na integralną część niespełnionego zakresu audytu. A może Pan dokona analizy porównawczej ?Cenię Pana wnikliwość. Pozdrawiam serdecznie Czytelników.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    8
    RyszardKlim-c.d.(2017-04-03)
  • redaktor @RyszardKlim-c.d. - Szanowny Panie radny. Dotarłem do dokumentów z lat 2013-2016,właśnie je analizuję. Pana katalog pytań też chętnie przejrzę i dołączę do publikacji.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    redaktor(2017-04-03)
Reklama