Piątek 14-12-2018, imieniny Jana, Alfreda
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Dodatkowe miliony euro

Województwo warmińsko-mazurskie przekroczyło 20-procentowy próg wykonania programów operacyjnych, który otwiera drogę do dodatkowych środków unijnych dla województwa. Oznacza to, że oprócz ponad miliarda euro, za które już dziś powstają inwestycje w regionie, województwo może liczyć na udział w dodatkowej puli 512 mln euro, przeznaczonych dla regionów najszybciej wykorzystujących fundusze unijne.

– To świetna wiadomość, która oznacza, że Warmia i Mazury będą mogły się starać o dodatkowe środki – mówi Jacek Protas, marszałek województwa. – Było to możliwe dzięki wielkiemu zaangażowaniu wszystkich samorządów i instytucji, które sięgają po unijne wsparcie. Teraz wystąpimy do Komisji Europejskiej o przyznanie nam dodatkowych środków. Pewnie będzie to możliwe na koniec 2010 lub na początku 2011 roku, kiedy wszystkie regiony podsumują już swoją pracę.
     Metodologia podziału krajowej rezerwy wykonania w ramach krajowych oraz regionalnych programów operacyjnych została opracowana w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego. Rezerwa została utworzona ze środków wspólnotowych i posłuży wsparciu najszybciej i najefektywniej wdrażanych programów operacyjnych. Sposób podziału rezerwy został wypracowany w oparciu o wyniki dyskusji z przedstawicielami Komisji Europejskiej oraz instytucji zarządzających krajowymi i regionalnymi programami operacyjnymi.
     
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • – To świetna wiadomość, która oznacza, że Warmia i Mazury będą mogły się starać o dodatkowe środki – mówi Jacek Protas, marszałek województwa. – Było to możliwe dzięki wielkiemu zaangażowaniu wszystkich samorządów i instytucji, które sięgają po unijne wsparcie. Teraz wystąpimy do Komisji Europejskiej o przyznanie nam dodatkowych środków. Pewnie będzie to możliwe na koniec 2010 lub na początku 2011 roku, kiedy wszystkie regiony podsumują już swoją pracę. Metodologia podziału krajowej rezerwy wykonania w ramach krajowych oraz regionalnych programów operacyjnych została opracowana w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego. Rezerwa została utworzona ze środków wspólnotowych i posłuży wsparciu najszybciej i najefektywniej wdrażanych programów operacyjnych. Sposób podziału rezerwy został wypracowany w oparciu o wyniki dyskusji z przedstawicielami Komisji Europejskiej oraz instytucji zarządzających krajowymi i regionalnymi programami operacyjnymi.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2010-11-18)
 • Województwo warmińsko-mazurskie przekroczyło 20-procentowy próg wykonania programów operacyjnych, który otwiera drogę do dodatkowych środków unijnych dla województwa. Oznacza to, że oprócz ponad miliarda euro, za które już dziś powstają inwestycje w regionie, województwo może liczyć na udział w dodatkowej puli 512 mln euro, przeznaczonych dla regionów najszybciej wykorzystujących fundusze unijne.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2010-11-18)
 • I tak dla zwykłych zjadaczy chleba to żadna wiadomość. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Gucia233(2010-11-18)
 • I tak durny zjadacz chleba jak powyżej nawet nie potrafi skumać jak ważna to jest wiadomość także dla niego!. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2010-11-18)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok Mini
Hosting WWW START
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata (bez czytnika)
Czytnik kart kryptograficznych Mini