Środa 20-06-2018, imieniny Bogny, Florentyny
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

EPEC zwalnia

Do końca roku z Elbląskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej ma odejść kilkunastu pracowników. Wszystko wskazuje też na to, że nie będą to jedyne zwolnienia w tej firmie.

Jan Kulik - urzędujący od kilku tygodni nowy prezes - mówi, że rozmowy o konieczności restrukturyzacji zatrudnienia rozpoczął jeszcze jego poprzednik, Wojciech Chwiałkowski. Restrukturyzacja zatrudnienia rozpocznie się w tym roku i ma potrwać trzy lata.
     Na zwolnienia pracowników wyraziły już zgodę działające w EPEC trzy związki zawodowe.
     - Sytuacja zakładu jest trudna i od dawna nie było przeglądu kadry - tłumaczy przewodniczący zakładowej Solidarności, Piotr Jastrowski.
     Porozumienie w sprawie zwolnień zostanie podpisane prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu. Znajdą się w nim zapisy, zgodnie z którymi w pierwszej kolejności odejdą osoby w wieku emerytalnym, a pozostali będą mogli liczyć na współpracę z dotychczasowym pracodawcą.
     Elbląskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej jest dystrybutorem ciepła, które produkuje Elektrociepłownia Elbląg. Jest spółką miejską. W firmie pracuje dziś około 240 osób.

SZ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • To jest kompromitacja, prezes odchodzi otrzymując odprawę za działanie na szkodę spółki i związki na to przymykały oko, natomiast zwykłych pracowników spuszczą bez odpraw, nie broniąc ludzi, wstyd panie J.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  ex epec(2005-04-20)
 • a Prezydent co ????????, nie broni miejsc pracy ?, ciągle o tym mówi, czy dotyczy to tylko firm prywatnych, a w komunalnych to już nie ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2005-04-20)
 • A co nato szanowna rada nadzorcza. Jej przewodniczący kiedyś położył TRUSO ateraz EPEC.A co tam ludzie ważne ze nam dobrze.Brawo beton.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  jeszcze pracownik(2005-04-20)
 • jeszcze+_-pracownik ~ rada robi to, co zarządzi ZgromadzenieWspólników, reprezentowane 1-osobowo... www.portel.pl ...jeśli zezwolono przerwać ciszęPrzedprywatyzacyjną, to może teraz dowiemy się o planach wobec deficytowego, wiele rodzin utrzymujacego, a 200mln zł wartego NASZEGO majątku ( ~ ani 'chwiałkowski', ani 'kulik' nie istnieją ~_~)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  rwel(2005-04-20)
 • rwel masz racje ale poznaj na ile radzie pozwala regulamin ten oficjalny i ten nieoficjalny wynikający z braku nadzoru przez właściciela.A wtym wypadku ogromny wpływ ma beton który zdązył wychować i wykreować młodzieżówkę -tepą,bezwzględną,bezkrytycznąi zadufaną.Tak zarządzany jest nasz majątek.Agdzie związki zawodowe-może trzeba wybrać nowe zaządy bo obecne mająto w d...... i zajmują się tylko sobą.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  jeszcze pracownik(2005-04-20)
 • A tak wogóle to EPEC jest dobre tylko w dogrzewaniu termometrem na biurowcu .... przecierz oni tam maja zawsze 2 stopnie więcej niż jest rzeczywiście.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  ironik(2005-04-20)
 • Niech zaczną zwalniać od ,,góry" bo jak to zwykle bywa największe ,,pracusie" wywodzą stamtąd korzenie!Robolowi kopa,stan sę zgadza i po ,,restrukturyzacji"!He he he!Można ten stan rzeczy porównać do Titanic (EPEC) tonie a orkiestra wciąż gra!Tylko kto tu jest tym pseudo dyrygentem ???
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Tajnos-agentos(2005-04-20)
 • pracowNIK ~ rada, regulaminy, związki, młodzieżówka... o czym Ty tu... mieniem komunalnym rządzi ON (toNieJest skrótNazwy oleju napędowego... tak to by pasił skrót hali sportowej... tej nowej~_~)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  rwel(2005-04-21)
 • Zaczynają od zwlolnień pracowników, później zamkną zakład. Nas zostawią bez ogrzewania więc wrócimy do żródeł i każdy sobie rozpali ognisko na środku pokoju, tak to powstaną stare dobre "Kurna Chaty". Ehhhhh Polsko zmień się......
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Trija(2005-04-22)
 • Czy ten nowy pan prezes jan k. to slynny nierób, który nic nie robił od jakis 10 lat a wcześniej rozłożył Klub Sportowy Orzeł?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  znawca(2005-04-22)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Serwis i Części VW - HADM Gramatowski
Autoryzowany Serwis Skoda Hadm Gramatowski.
Serwis i oryginalne części Audi
Oryginalne części Peugeot - HADM Gramatowski