UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • I bardzo dobrze ! Jak likwidowano mój zakład w 1990 roku to nawet pies z kulawą nogą nie szczeknął rok " kuroniówki " a potem tułanie się po różnych prywaciarzach, stotarzach i innym dziadostwie a w tym czasie w ABB potem Alstom, dobre zarobki choinki dla dzieci i różne takie;) następnie dziesięć lat pracy za granicą ( nie było słodko ) ale było warto, teraz mam własny biznes, niezłe utrzymanie i moge pośmiać się z tych zwalnianych, zobaczcie jak to dobrze :)))
  • Znaczy niezla menda z ciebie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    Policmajster(2017-12-11)
  • Nie ma jak życzyć innym złego bo mi się przytrafiło bo inni mieli lepiej itd. Jakie to małe i paździochowe
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    szimurina(2017-12-12)
  • No to teraz sam jesteś prywaciarzem ?
  • @Policmajster - Menda ze mnie ? Tak uważasz ? Zostawieni kiedyś sami sobie na lodzie bez żadnych 500+ ani tym podobnych z trójką małych dzieci ! I nikogo to nie obchodziło, nikt się nie rozczulał, kawał życia zostawiony i w kraju ( na czarno ) i na obczyźnie żeby do czegoś dojść, to co mogłem zaoszczędzić przywiozłem do kraju i tu zainwestowałem a teraz ty nazywasz mnie mendą ? Jak śmiesz, jeśli faktycznie jesteś policmajstrem to żyjesz z moich pieniędzy między innymi, żyję uczciwie i płacę podatki !
  • @szimurina - Do ciebie szanowna koleżanko to też jest adresowanie, łatwo jest kogoś osądzać jak sie nie wie kim jest i przez co przeszedł !
  • a jak nazwać kogoś kto życzy swoim rodakom by mieli źle i ciężko bo on kiedyś miał źle i ciężko?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    szimurina(2017-12-12)
  • @szimurina - Mendą podłą i gnidą.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Policmajster(2017-12-12)
  • @szimurina - Wcale nie życzy, to nie tak, to tylko poczucie satysfakcji, że dałem radę, że nie chodziłem do MOPS-ów i nikomu wcale tego nie życzę chociaż wiem co to jest zbierać butelki po zaułkach żeby wykupić chleb w sklepie, tak miałem i takie chwile kryzysu, udało mi się dzięki koledze który wziął mnie do pracy za granicą w dobrej firmie i jestem mu za to wdzięczny i nie myśl, że ciesze się z czyjegoś nieszczęścia, tu chodzi o coś zupełnie innego, tym których zwolnią mogę powiedzieć : zawsze jest jakieś wyjście i człowiek nigdy nie jest sam jeśli też jest człowiekiem;)
  • @Policmajster - Napisz kim ty jesteś.
Reklama