UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

II Konferencja Parków Polski Wschodniej

 
Elbląg, II Konferencja Parków Polski Wschodniej
fot. nadesłana
Reklama

Przedstawiciele Parków z Ełku, Puław, Olsztyna, Białegostoku, Lublina, Kielc, Tarnobrzegu, Rzeszowa, Suwałk i Elbląga będą współpracować przy realizacji wspólnych projektów w ramach perspektywy 2014-2020.

O wspólnych celach rozmawiano podczas „II Konferencji Parków Polski Wschodniej”, która odbyła się w Elblągu oraz Kadynach. Uczestnicy wydarzenia przedstawili swoje założenia projektowe dotyczące profesjonalnych usług dla przedsiębiorców, ze szczególnym uwzględnieniem startupów. Poruszano również tematy związane z możliwościami finansowania na wprowadzenie nowych usług dla rozwoju przedsiębiorczości i wdrażania innowacyjnych rozwiązań. Goście mieli ponadto okazję zwiedzić Laboratorium Zaawansowanych Analiz Środowiskowych EPT, laboratorium metaloznawstwa, pracownie wzorcowania przyrządów oraz badania oleju. Zobaczyli także instalację termicznego przekształcania odpadów w EPT oraz inne nowoczesne urządzenia wykorzystywane przez elbląskie zakłady produkcyjne na Modrzewinie.
       - Jesteśmy zgodni, żeby efektywnie wykorzystać najbliższe lata należy ze sobą współpracować i taką współpracę będziemy realizować – mówi Paweł Lulewicz, dyrektor Elbląskiego Parku Technologicznego. - Jako główne ośrodki innowacji w tym makroregionie mamy być liderami wspierającymi młodych przedsiębiorców przy wprowadzaniu nowych pomysłów na rynek.
       Była to druga inicjatywa Parków Polski Wschodniej. W 2014 roku w Ełku przedstawiciele dziewięciu parków podpisali bowiem list intencyjny o ścisłej współpracy na obszarach związanych z wymianą kluczowych informacji i doświadczeń, wzmacnianiu oferty i dostępności usług dla MSP, poszukiwaniem możliwych form współpracy w zakresie rozwoju i aplikowania do programów finansujących rozwój instytucji, działaniami na rzecz zrównoważonego rozwoju parków naukowo-technologicznych z obszaru Polski Wschodniej.
      
      
Maja Żołędziewska, Elbląski Park Technologiczny
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
Pokazuj od
najnowszych
Pokazuj od budzących
największe emocje
 • Oczywiście, Elbląg jako polska wschodnia. .. taka paranoja tylko w tym kraju.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 1
  laskipaa(2015-06-29)
 • 31 grudzień 1998 r. Elbląg miastem Polski Północnej, kojarzony od zawsze z polskim Wybrzeżem i Pomorzem. 1 stycznia 1999 r. Elbląg staje się nagle miastem Warmii i Mazur, Polską Wschodnią, Polską B, z wszelkimi negatywnymi konsekwencjami z tym związanymi. Tak po prostu ktoś postanowił wywrócić blisko 800-letnią historię miasta do góry nogami, żeby Olsztyn mógł pozostać stolicą. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 0
  Dopomorskiego!(2015-06-30)
 • Q. .a Wróbel u władzy i jak za starego aktywu, konferencje, zjazdy, sympozja, wycieczki urzędasów na koszt społeczeństwa.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 0
  (2015-07-02)
Reklama